Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je to tady: Princ Harry a Meghan vydali první ukázku ke kontroverznímu dokumentu

Meghan a princ Harry
Meghan a princ Harry
Zdroj: Profimedia
Meghan a princ Harry

Dokumentární série o princi Harrym a Meghan Markle konečně už zanedlouho spatří světlo světa. Streamovací gigant Netflix už dokonce zveřejnil vůbec první ukázku z očekávaného projektu, který vyvolává spoustu otázek. O čem ale vlastně bude vyprávět?

Už je to několik měsíců, co princ Harry a Meghan Markle uzavřeli multimilionovou smlouvu se společností Netflix, na základě které se uvázali k výrobě několika pořadů pro streamovacího giganta. A jedním z projektů, na kterém v poslední době pracovali, je i jejich dokumentární série s názvem Harry & Meghan. V té nechá dvojice fanoušky nahlédnout do svého soukromí a rovněž odhalí některá tajemství týkající se jejich života v britské královské rodině. 

59 vteřin

Úplně první ukázka z chystané série byla zveřejněna ve čtvrtek 1. prosince 2022. Trvá pouhých 59 sekund a diváka nechává v napětí, neboť jen okrajově naznačuje, o čem bude seriál vyprávěl. Na absolutním začátku traileru se neznámý hlas ptá dvojice, proč se rozhodla natočit tento dokument. „Nikdo nevidí, co se děje za zavřenými dveřmi,” odpovídá princ Harry. „Musel jsem udělat vše pro to, abych ochránil svou rodinu,” dodává a Meghan přitakává: „Když je toho tolik v sázce, nedává větší smysl slyšet náš příběh přímo od nás?”. 

Zároveň se v ukázce objevuje několik dosud nezveřejněných fotografií prince Harryho a Meghan. Například i snímek, na kterém Meghan pláče. 

Už brzy

Předpokládá se, že nikdo jiný z britské královské rodiny se natáčení neúčastnil, je ale jasné, že o členech monarchie budou manželé s jistotou hovořit. I proto má velká část příznivců monarchie strach z toho, co Harry s Meghan vypustí z úst tentokrát a čím znovu pošpiní pověst britského království. To se už ale zanedlouho všichni dozví. Přestože na konci ukázky je namísto přesného termínu vydání jen napsáno „Již brzy”, podle britského webu The Sun spatří dokumentární série Harry & Meghan světlo světa už ve čtvrtek 8. prosince. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky