Princ William v den narozenin krále Karla III. sdílel vzpomínku z rodinného alba a svému otci pogratuloval k pětasedmdesátým narozeninám.

„Přeju Jeho Veličenstvu králi všechno nejlepší k 75. narozeninám!“ napsal na sociální síti u momentky z dětství.

Na archivní fotce byl William zachycen se svým tatínkem v zimním oblečení uprostřed zasněžených hor a zatímco příznivce prince snímek dojal, diskutující řešili hlavně nepřítomnost jeho bratra Harryho.

Harry prý pozvánku na oslavu nedostal

„Tohle je smutné. Člověk by z tohoto příspěvku došel k závěru, že má pouze jednoho syna... Kde je Harry? Harry snad nikdy neexistoval?“ opakují lidé v komentářích, že nechápou, proč William vybral zrovna snímek, kde jeho mladší bratr chybí.

Není žádným tajemstvím, že vztahy v královské rodině jsou od odchodu Harryho ze země velice napjaté a bohužel se situace zatím nijak nezlepšuje. Proto se našlo i spoustu zastánců Prince, kteří nevidí důvod, proč by na oficiálním instagramovém profilu Williama a jeho manželky, princezny z Walesu Kate, měl být zmiňován i Harry. „Odkdy platí pravidlo, že když rodičům přeješ všechno nejlepší k narozeninám skrze socky, musí být na fotce všichni tví sourozenci?“ podpořili fanoušci Williama.

Ačkoliv některé zahraniční zdroje uvádí, že měl Harry svému otci popřát soukromě telefonicky, informace nebyla oficiálně potvrzena. Média navíc horlivě propírala také narozeninovou oslavu Karla III., které se Harry nezúčastní a měl odmítnout pozvání na hvězdnou party. Americké zdroje ale následně přišly s tvrzením, že ani Harry, ani jeho manželka nedostali pozvánku…

Související články