Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

HARRY a MEGHAN zveřejnili fotky plné lásky jako poděkování. Známe TŘI TAJEMSTVÍ ZE ZÁKULISÍ!

HARRY a MEGHAN zveřejnili fotky plné lásky jako poděkování. Známe TŘI TAJEMSTVÍ ZE ZÁKULISÍ!
HARRY a MEGHAN zveřejnili fotky plné lásky jako poděkování. Známe TŘI TAJEMSTVÍ ZE ZÁKULISÍ!
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram.com
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

A byla svatba... Tak končí nejedna pohádka, ve které si pohledný princ vezme prostou dívku. Jedna taková pohádka se právě teď odehrává před zraky miliónů fanoušků britské monarchie mezi princem Harrym a jeho snoubenkou americkou herečkou Meghan Markle. Mohli bychom ještě dodat, že Meghan je o tři roky starší než Harry, je rozvedená a její matka je černoška, což už zní opravdu jako pohádkový příběh... A ona je to přitom realita!

Jak už jsme vás informovali, mladší bratr prince Williama (35) princ Harry (33) se zasnoubil a stvrdil tak svůj dvouletý vztah se sympatickou Meghan Markle (36). Informaci o zásnubách pár oficiálně oznámil 1. prosince.

A den poté, kdy se snoubenci zúčastnili se zbytkem rodiny vánočního setkání v Buckinghamském paláci, představili světu také tři oficiální zásnubní fotografie.

Podívejte se do galerie na úchvatné snímky, ze kterých přímo prýští čistá láska. Harry si na fotografování oblékl klasický oblek tmavě modré barvy a bílou košili, Meghan oblékla průsvitný top se zlatou výšiv uiujjfbkou a k němu dlouhou sukni z dílny britské firmy Ralph & Russo. Na královské poměry vskutku odvážný model, který dává tušit, že by i svatební šaty mohly porušit britskou tradici a mohly by být, řekněme, více extravagantní. V galerii se také dozvíte zajímavosti z pořizování snímků.

Podívejte se, v čem Meghan dorazila na slavnostní vánoční setkání s královskou rodinou! 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky