Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Další ztráta pro Harryho a Meghan: Kvůli covidu odešel důležitý člen domácnosti

Zdroj: Profimedia

Od doby, kdy se princ Harry a Meghan rozhodli vzdát svých královských povinností, zažili mnoho nepříjemností. Několikrát se dokonce museli přestěhovat, než se konečně usadili ve svém domě v Montecitu. Problémy se však týkaly i jejich pracovních záležitostí a nepřidal jim ani odchod důležitého člena jejich domácnosti. 

Rok 2020 rozhodně nebyl pro prince Harryho a vévodkyni Meghan příznivým rokem. Poté, co se v březnu loňského roku rozhodli vzdát svých královských povinností, se ze sychravé Anglie přestěhovali do Spojených států, kde se několikrát stěhovali, než se nakonec usadili v domě ve městě Montecito v Kalifornii. To bylo samo o sobě velmi stresující. Celou situaci však ještě zhoršila probíhající epidemie koronaviru. Ta navíc způsobila, že dvojice nebyla schopná navštívit své příbuzné ve Velké Británii. A to až do dnešního dne.

Přes to všechno však manželé zažívají mnoho úspěchů. V knize Finding Freedom spoluautor Omid Scobie popsal i přes všechny nesnáze loňský rok velmi dobře. „V bodě, kam se dostali, vybudovali své vlastní impérium a charitu během devíti měsíců, se jen ukazuje, jak tvrdě pracovali na svém úspěchu. Bylo to opravdu hodně práce, než jej dosáhli,“ napsal spisovatel. 

Vévodkyně Meghan a princ Harry Vévodkyně Meghan a princ Harry Zdroj: Profimedia

Manželé však nemuseli bojovat jen s nepříznivými okolnostmi, ale také se samotou, která je sužovala. Navíc k tomu všemu v důsledku pandemie přišli i o chůvu, jež se vrátila zpět do Velké Británie. „Bylo toho na ně zkrátka hodně,“ nechala se slyšet Meghanina kamarádka Carolyn Durand, spoluautorka knihy Finding Freedom. „Jejich chůva se odstěhovala zpět do Velké Británie, když bydleli v Los Angeles. Stalo se tak kvůli epidemii. Vládní opatření proti šíření viru se pak podepsala i na jejich pocitech osamělosti. S každým krokem si připadali víc a víc ztracení,“ nechala se Meghanina kamarádka slyšet podle yahoo!life s odkazem na Daily Mail.

Jednou se řeší původ Meghan, pak zase Harryho tajné dítě, jindy to, jak vévodkyně Meghan nevychází téměř s žádným z Harryho příbuzných. Princ Harry to s Meghan Markle nemá jednoduché. Jednou se řeší původ Meghan, pak zase Harryho tajné dítě, jindy to, jak vévodkyně Meghan nevychází téměř s žádným z Harryho příbuzných. Princ Harry to s Meghan Markle nemá jednoduché. Zdroj: Profimedia.cz

V současné době se Harry a Meghan cítí mnohem lépe. Co se konečně usadili ve svém novém domě, žije se jim mnohem snáze. Zdroj webu yahoo!life se zároveň nechal slyšet, že manželé vůbec nelitují toho, že se vzdali svých královských povinností. 

Trápí je však stále fakt, že se nemohou vydat do Velké Británie, aby navštívili zbytek královské rodiny. Se svými blízkými však i přes probíhající pandemii zůstávají v kontaktu. Dokonce nezapomněli ani na narozeniny vévodkyně Kate. 

Té ze Spojených států poslali dárek i blahopřání. Je jasné, že gesto udělalo vévodkyni Kate velkou radost. Ta se totiž musela kvůli koronaviru spokojit s menší oslavou, která probíhala jen v rodinném kruhu. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky