Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Strašný strach prince Harryho: Meghan ho musela každý den uklidňovat po telefonu

Princ Harry
Princ Harry
Zdroj: profimedia.cz
Princ Harry

Princ Harry má za sebou téměř dva týdny, které musel strávit bez své těhotné manželky Meghan. A podle všeho odloučení velmi těžce nesl. Meghan s ním nemohla vyrazit do Británie na pohřeb prince Philipa, neboť jí lékař dlouhou cestu letadlem důrazně nedoporučil. Teď si ale vévoda ze Sussexu může konečně oddechnout. Je totiž zpátky doma. 

Manželka a hladký průběh jejího těhotenství jsou pro něj zkrátka na prvním místě. Když se princ Harry vydal do Velké Británie, aby se zúčastnil pohřbu svého dědečka, prince Philipa, možná ani netušil, jak moc mu budou manželka a jejich syn Archie chybět. Několikadenní odloučení dle magazínu Elle snášel velmi těžce a s manželkou téměř celou dobu telefonoval. Ta ho musela ubezpečovat o tom, že je vše v naprostém pořádku. 

V kontaktu každý den

Smrt prince Philipa byla obrovskou ránou pro celou britskou královskou rodinu. Samotný pohřeb pak byl pro prince Harryho o to náročnější, že neměl po svém boku milovanou manželku Meghan. Ta se dle Elle pohřbu chtěla zúčastnit. Ať už kvůli samotnému uctění památky prince Philipa, ale také proto, aby svému manželovi poskytla tolik potřebnou podporu. Vzhledem k tomu, že je Meghan v pokročilém stadiu těhotenství, jí však lékař dlouhé cestování letadlem důrazně nedoporučil. Proto raději zůstala doma. S manželem ovšem trávila dlouhé hodiny na telefonu. 

„Meghan a Harry byli v kontaktu každý den,“ řekl zdroj blízký páru. „Meghan ví, že je pro něj návštěva Anglie velmi náročná. Nechtěl nechat Meghan a Archieho o samotě. Meghan ho ale každý den ubezpečovala, že jsou v naprostém pořádku. Nechtěla, aby se zbytečně strachoval,“ dodal ještě zdroj. Obavy prince Harryho jsou ovšem více než pochopitelné. S vévodkyní čekali druhého potomka již v průběhu loňského roku, v srpnu ale Meghan o nenarozené miminko přišla. Ustaraný tatínek tak má momentálně jedinou prioritu, kterou je Meghanino bezproblémové těhotenství. 

Náročná návštěva Británie

Princ Harry se na pohřbu svého dědečka téměř po roce setkal se zbytkem královské rodiny, se kterou momentálně nemá úplně nejlepší vztahy. Zatímco někteří z nich mu stále nemohli odpustit jeho rozhodnutí opustit monarchii, Harry a Meghan jim před několika týdny způsobili další starosti. Objevili se totiž v rozhovoru s moderátorkou Oprah, v němž otevřeně hovořili o důvodech, které je vedly k opuštění britské královské rodiny. A servítky si rozhodně nebrali. 

Harry se však dle dostupných informací během své návštěvy Anglie soustředil hlavně na primární důvod, kvůli němuž se do Británie vydal. Nejrůznější křivdy tedy šly stranou. „Ta cesta byla vzdáním pocty jeho mrtvému dědečkovi a poskytnutím podpory pozůstalým,“ řekl jistý člověk z okolí britské královské rodiny. „Rodina zkrátka dala stranou všechny problémy a soustředila se na to, na čem nejvíc záleželo,“ dodal ještě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU