Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lži Harryho a Meghan odhaleny: Arcibiskup řekl, jak to bylo s jejich svatbou

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: profimedia.cz
Princ Harry a Meghan Markle

Slova Harryho a Meghan, která padla v jejich rozhovoru s Oprah, nevyvrací jen Meghanina sestra Samantha. Teď se k ní totiž připojil i arcibiskup, který dvojici oddával. Ten se totiž konečně vyjádřil k tomu, co královská dvojice řekla o své svatbě. 

Tohle asi jejich výpověď úplně nepodpoří. V rozhovoru s Oprah princ Harry a jeho manželka Meghan promluvili o závažných důvodech, které je vedly k odchodu z britské královské rodiny. Kromě toho ale otevřeli i téma svojí svatby. Manželé totiž uvedli, že si své sliby vyměnili pár dní před velkolepým ceremoniálem, který byl celosvětově vysílán v přímém přenosu. Podle jejich oddávajícího to ale bylo celé jinak. 

Svatba jen naoko?

Meghan u Oprah řekla, že nechtěla, aby jejich manželský slib sledovaly živě miliony diváků po celém světě, a tak se s Harrym nechali oddat v soukromí tři dny před oficiálním ceremoniálem. „Nikdo o tom nevěděl,“ nechala se Meghan slyšet s tím, že u sňatku nebyl kromě ní, Harryho a arcibiskupa nikdo přítomen. „Chtěli jsme, aby náš sňatek byl skutečně jen náš,“ dodala ještě. 

Právě zmíněný arcibiskup, Justin Welby, se ale nyní rozhodl prolomit hradbu mlčení a italskému tisku dle webu Daily Mail sdělil, že manželé uzavřeli právoplatné manželství skutečně až v sobotu během honosné veselky. 

Byl by to trestný čin

Arcibiskup řekl, že se před svatbou s Harrym a Meghan několikrát setkal. Rázně však odmítá, že by dvojici oddal před oficiálním ceremoniálem. „Právoplatná svatba se udála v sobotu. To jsem také podepsal osvědčení o svatbě, které je právním dokumentem. Kdybych v sobotu podepsal osvědčení, o kterém bych věděl, že je falešné, dopustil bych se závažného trestného činu,“ sdělil arcibiskup tisku. 

„Můžete si s tou informací dělat, co chcete. Ale právoplatné manželství bylo uzavřeno v sobotu. Odmítám ale probírat, co se dělo na jiných schůzkách s Harrym a Meghan,“ dodal ještě. Zprávy o tom, že manželé uzavřeli sňatek tři dny před velkolepou událostí, vzbuzovaly otázky už předtím. Dle britského právního systému totiž není možné uzavřít manželství bez přítomnosti dvou svědků.

Je tedy možné, že si Harry a Meghan před svatbou za miliardu korun vyměnili na zahradě za přítomnosti arcibiskupa své sliby, sňatek ale určitě neuzavřeli. Proč by potom ale tvrdili, že ano?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky