Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rozhovor Harryho a Meghan s Oprah vyvolal nejen šok, ale i nákupní hysterii

Meghan a princ Harry
Meghan a princ Harry
Zdroj: Profimedia
Meghan a princ Harry

Téměř 50 milionů lidí zhlédlo v přímém přenosu rozhovor prince Harryho a Meghan s moderátorkou Oprah. Kromě šokujících informací se však mnozí zaměřili také na nádherný zahradní nábytek, na kterém trojice seděla. Jeho výrobce si nyní mne ruce. 

Slavné osobnosti mají velkou moc. Mají mnoho obdivovatelů, kteří jsou leckdy schopni investovat nemalé peníze, aby se svým idolům přiblížili. Co se týče britské královské rodiny, pak toto tvrzení platí dvojnásob. Nejnovější rozhovor prince Harryho a Meghan, který manželé vedli s moderátorkou Oprah, sledoval snad celý svět. Vůbec první interview manželů od doby, kdy se rozhodli vzdát svých královských povinností a přestěhovat se do Spojených států, přineslo přesně to, co slibovalo. Pikantnosti, se kterými se Harry a Meghan svěřili, však zdaleka nebyly tím jediným, co diváky zaujalo.

Vyprodáno!

Během rozhovoru seděli Harry, Meghan a Oprah na nádherném zahradním nábytku. Fanoušci se ihned pustili do hledání jeho výrobce, aby si mohli své zahrady vybavit stejně jako jejich oblíbenci. A byli velmi rychlí. Zahradní set z dílny designéra Christophera Knighta, který se prodává za cenu 554 dolarů (zhruba 11 tisíc korun), byl totiž dle magazínu Hello! během pár dní zcela vyprodán. „Jsem poctěn, že se mé židle staly sedadly toho nejvíce fascinujícího a nejslavnějšího rozhovoru posledních let,“ napsal na sociální síti designér. 

Fanoušci proto okamžitě začali na internetu shánět nejrůznější alternativy a jsou naprosto odhodlaní mít své zahrady vybavené v podobném stylu jako právě Harry a Meghan. 

Není to ale zdaleka poprvé, co se Meghan něco takového povedlo. V minulosti se například jedna z jejích kabelek veřejnosti zalíbila natolik, že se kvůli ní na čekací listinu upsalo na tři tisíce osob. 

Expertkou je vévodkyně Kate

Vévodkyně Kate je známá svým vytříbeným vkusem a citem pro módu. A to se odráží v šatnících mnoha žen. Když si na sebe například při návštěvě Austrálie oblékla vzorované šaty návrhářky Tory Burch, způsobila tím doslova šílenství. A její fanoušky nezastavila ani vysoká cena. Šaty téměř za 13 tisíc korun se totiž kompletně vyprodaly!

A pozadu nezůstává ani nejstarší syn prince Williama a Kate Middleton. Ať už jej totiž rodiče oblékli do čehokoliv, vše se během několika málo hodin z obchodů vyprodalo. Obdivovatelé královského páru museli mít své ratolesti oblečené přesně podle posledních outfitů prince George. Královská rodina zkrátka ví, jak inspirovat. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky