Od chvíle, kdy se v roce 2020 Harry a Meghan odtrhli od královské rodiny, měli co na práci. Narodila se jim dcerka Lilibet Diana Mountbatten-Windsor a zároveň rozjížděli několik nových projektů od organizace Archewell, podepsání smlouvy se streamovací platformou Netflix a Spotify, až po vydání první autobiografie prince Harryho s názvem Spare (Náhradník).

Ve snaze dostat se z hledáčku jak královské rodiny, tak médií, Harry v rozhovoru prozradil, že v současném domově byli už šest týdnů, než se informace dostala do světa. „Moje rodina si stále myslela, že jsem v Kanadě," dodává.

Herec, komik a producent Tyler Perry, který pomohl páru jejich vysněný domov najít, dodává: „Každý den jsem se díval na Google, jestli tam ta informace nebude. Ne, to ještě nevědí! Mluvili jsme o tom společně a smáli se tomu. Posílali mi i videa,” zavzpomínal kamarád Harryho a Meghan.

Sousedi Orlando Bloom a Tom Cruise

Zavalení projekty a péčí o jejich dvě roztomilé děti Archieho a Lilibet se jim i přesto podařilo dům jejich snů s pomocí Tylera najít. Nachází se v blízkosti pobřeží a za sousedy mají tu nejvybranější hollywoodskou smetánku. Nedaleko totiž bydlí Katy Perry s Orlandem Bloomem, Ellen DeGeneres, Oprah Winfrey a nebo Tom Cruise.

Jejich domov se nachází v malé a bohaté přímořské oblasti, která se jmenuje Montecito a leží v Santa Barbaře v Los Angeles. Čtyřčlenná rodinka obývá devítipokojový dům. Vévoda s vévodkyní za nemovitost v červnu roku 2020 údajně zaplatili 11, 2 milionu liber, což je něco přes 300 milionů korun. Tuto částku si mohli dovolit díky jejich dohodnutým spolupracím a princově jmění.

Kromě velkého počtu ložnic má nemovitost i 16 koupelen. Celá je zařízena podle Meghan, což mohli fanoušci ex-královského páru vidět právě v seriálu na Netflixu, který se u nich doma natáčel.

Na pozemku je prý i samostatný dům pro hosty s dalšími dvěma ložnicemi a koupelnami. To určitě přijde vhod ve chvíli, kdy přijede na návštěvu Meghanina matka Doria nebo Harryho kamarádi.

Žádný správný hollywoodský dům se neobejde bez herny, kina, vinného sklípku a lázní se dvěma saunami. Součástí je i garáž, kam se má vejít až pět aut.

Tenisový kurt i dostatek soukromí

Obrovská zahrada nabízí spoustu využití a zábavy pro jejich děti Archieho a Lilibet. K dispozici mají soukromý venkovní bazén a na hraní jim poslouží jejich vlastní dětská chaloupka. Děti se také učí pečovat o domácí zvířata, což bylo možno vidět, když je v roce 2021 navštívila jejich sousedka Oprah, aby s Harrym a Meghan udělala rozhovor. 

Nechybí ani tenisový kurt a na procházku přijde vhod stupňovitá zahrada plná růží. Ta se jim zúročila jako krásné pozadí na sociální sítě, když v únoru roku 2021 oznámili, že čekají miminko. Pár tam také nechal pokřtít svou dceru Lilibet. Na tajném křtu nebyli přítomní žádní členové královské rodiny. 

Proč si Harry a Meghan vybrali právě tento dům je více než zřejmé. Manželé si chtějí chránit své soukromí, což toto místo perfektně splňuje. Nemovitost je na soukromé silnici s dlouhou příjezdovou cestou a má velké brány, které zajišťují zvýšenou bezpečnost.

Zdroje: hindustiantimes.com, harpersbazaar.com.au, goodto.com

Související články