Když se princ Harry a vévodkyně Meghan rozhodli půjčit sumu ve výši 2,4 milionu liber (zhruba 71 milionů korun), aby zrekonstruovali usedlost Frogmore Cottage, spoustě obyvatel Velké Británie byl jejich krok tak trochu proti srsti. O to víc je však rozohnil moment, kdy Harry a jeho manželka oznámili, že se vzdávají svých královských povinností a odstěhovali se do Spojených států amerických.

Nikdo tedy nevěděl, kdy dvojice půjčené peníze vůbec vrátí. To se však změnilo poté, co manželé podepsali několikamilionovou smlouvu se streamovacím gigantem Netflix. Následně svůj dluh Velké Británii v celé jeho výši splatili. Spousta lidí však spekulovala o tom, co s honosným sídlem bude dál. Bylo totiž více než jasné, a stále je, že se Harry a Meghan rozhodně neplánují vrátit do Velké Británie.

V tichosti se na sídlo Frogmore Cottage přesunula jeho sestřenice, princezna Eugenie, společně se svým manželem Jackem Brooksbankem, se kterým čeká miminko. „Frogmore Cottage si původně Meghan a Harry vybrali poroto, že je to perfektní místo na výchovu dětí. A to se bude hodit i teď. Další výhodou je, že hned za rohem má Eugenie rodiče a samozřejmě také královnu,” nechal se podle Blesku slyšet nejmenovaný zdroj pro magazín The Sun.

Stavení stojí méně než kilometr daleko od hradu Windsor. Na první pohled může působit historicky, ale vnitřek je kompletně nový. „Harry a Meghan nikdy nepřišli Frogmore na chuť, ale Jack a Eugenie jsou tam skutečně šťastní,” doplnil ještě zdroj.

Stěhování věcí Harryho a Meghan z usedlosti Frogmore Cottage prý bylo velmi utajené. Dvojice měla dokonce přiletět z americké Santa Barbary, aby osobně na vyklízení sídla dohlédli. Celá akce podle Blesku probíhala v pozdních nočních hodinách. Harry pak údajně slavnostně předal své sestřenici klíče, neboť dům prý nadále zůstává v jeho vlastnictví.

„Je docela jasné znamení, že se Harry a Meghan nemají v plánu vrátit. Uzavřeli tím jednu životní kapitolu a plánují prodloužit pobyt v USA natrvalo,” řekl ještě na závěr zdroj blízký britské královské rodině.