Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Princ Harry a Meghan se zbavili velkého břemena: Británii vrátili obří dluh

Meghan a Harry
Meghan a Harry
Zdroj: Profimedia
Meghan a Harry

Překvapivým gestem zaskočili Princ Harry a vévodkyně Meghan Velkou Británii. Rozhodli se totiž vrátit částku 2,4 milionu liber (v přepočtu kolem 72 miliónů korun), a to v její celkové výši. Peníze si půjčili na renovaci sídla Frogmore Cottage poblíž hradu Windsor.

Půjčením peněz z kasy daňových poplatníků vzbudili Harry a Meghan na začátku letošního roku velké pozdvižení a za své rozhodnutí byli silně kritizování. Nikdy totiž nevěděl, kdy dvojice sumu splatí. Nyní jim však po podepsání několikaleté smlouvy se streamovacím gigantem Netflix nejspíše na účtu přistála velká spousta peněz, a tak dvojice splatila dluh v plné výši. O zprávě informoval magazín Vanity Fair. 

Jejich smlouva s Netflixem prý zahrnovala honorář ve výši 150 milionů dolarů (v přepočtu zhruba 3 a půl miliardy korun). Není proto divu, že se rozhodli dluhu rychle zbavit.

Princ Harry a Meghan rychlým splacením několikamilónového dluhu překvapili.

Spolupráce s Netflixem

Harry a Meghan se v nedávné době rozhodli uzavřít smlouvu s platformou Netlix, na základě které budou pro streamovací službu tvořit nejrůznější snímky a seriály. Jejich vizí je tvorba obsahu, který diváky informuje, dává jim naději a zároveň je inspiruje. Několik filmů už je dokonce ve vývoji. Zároveň je dost možné, že se dvojice v některých projektech objeví. 

Když si dvojice půjčila peníze na renovaci sídla, veřejnost byla silně pobouřena. Nikdo nevěděl, za jak dlouho manželé peníze vrátí. Zároveň bylo velmi zvláštní, že od jejich půjčky se se sídlem nic zásadního nestalo.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU