Agáta Hanychová a její maminka Veronika Žilková mají mnoho společného. Bohužel i smůlu v lásce, která je obě celý život doprovází. Možná i proto si ale obě skvěle rozumí a navzájem si předávají nejrůznější rady. A i proto vyvstává nyní otázka, jak moc se Žilková mohla podepsat na rozpadu vztahu své dcery a Jaromíra Soukupa.

Správná babička

Jak pro eXtra.cz uvedl zdroj z okolí Agáty, hlavní příčinou rozchodu mělo být Soukupovo vzteklé chování, které pramenilo z finančních problémů, do nichž se dostala jeho společnost Médea. Soukup byl prý neustále nepříjemný a naštvaný a špatnou náladu si pak přinášel i domů. A v takovém prostředí nechtěla Agáta být, natož aby v něm vychovávala své děti, které vedle sebe nevrlého náhradního tatínka rozhodně nepotřebují.

Lze tedy velmi snadno předpokládat, že se Soukupovým chováním nebyla spokojená ani sama Žilková, která svá vnoučata nadevše miluje a chce pro ně jen to nejlepší. Možná pak Agátě tedy doporučila, aby od Soukupa odešla. A ta na maminčiny rady dala.

Zprvu byla nadšená

Když se ale Agáta a Jaromír dali dohromady, Žilková byla z nové lásky své dcery naprosto unešená. „Já jsem zatím znala všechny partnery Agáty tak, že ji využívali, nebo z ní profitovali. Tento pán nemá zapotřebí, aby na ní mediálně profitoval. Vlastně jim strašně držím palce, oba jsou extravagantní, nekonvenční a oba dva jsou takoví pankáči, což miluju, takže bych byla strašně ráda, kdyby jim to nějaký čas fungovalo. Musím říct, že jako matka jsem nadšená,” hlásala kdysi Žilková v rozhovoru pro Blesk. Možná ale ani netušila, že se její přání skutečně vyplní. Jak totiž řekla, „nějaký čas” to Agátě a Jaromírovi skutečně fungovalo. Přesně rok a půl.

Související články