Agáta Hanychová nepatří zrovna mezi celebrity, které si potrpí na své outfity. Bývalá modelka má ve svém šatníků mnohdy i desítky let staré kousky a móda ji příliš nezajímá.

"Když se podívám do své skříně, jsou tam kousky staré deset až patnáct let, proto taky zaplňuji velmi pozitivně módní policie," svěřila se trojnásobná maminka webu Extra. Podle ní je mnohem lepší našetřit si na značkové oblečení, než nakupovat v levných neekologických řetězcích.

"Určitě mi přijde lepší si třeba našetřit a pořídit si jednu drahou kabelku než si kupovat každý měsíc v H&Mku za litr. To mi přijde fakt lepší. A tím to téma řeším. Myslím si, že je lepší si ušetřit a koupit si dražší kousek, který vám vydrží delší dobu. K tomu dražšímu kousku se navíc samozřejmě pak chováte jinak," vysvětlila Agáta s tím, že dětem nakupuje převážně v second handech. Doma ovšem skladovala donedávna šperky za miliony i další cennosti.

Opakované krádeže a kabelka od Chanelu

Mezi nejdražší úlovky Agáty Hanychové patří například luxusní kabelka v hodnotě desítek tisíc. "Určitě je to kabelka od Chanelu, kterou jsem si koupila sama, stejně jako všechny svoje kabelky," pochlubila se výše zmíněnému webu.

Letos v létě ale bohužel ve Španělsku přišla influencerka o velikou část svých drahých šperků. "Ano, vykradli nás. Vzali mi zbytek mých šperků, co mi neukradli před třemi roky v Praze," přiznala Agáta fanouškům na Instagramu. Podle dobře informovaného zdroje přišla dcera Veroniky Žilkové doslova o miliony, a to ve španělské Marbelle, kde pobývala se svým bývalým partnerem Jaromírem Soukupem.

"Skoro jako by ten zloděj šel najisto. A nezmizelo vůbec nic jiného, jen Agátiny šperky. Ne za statisíce, ale za miliony. Mají hodnotu finanční, ale i citovou. Měla tam i šperk ještě od Jakuba Prachaře. A všechno je pryč," sdělil informátor. To navíc nebylo poprvé, kdy Hanychovou okradli.

V roce 2010 se neznámý pachatel vloupal do domu ve Statenicích, kde tehdy bydlela. "Ráno na mě zazvonil jeden z dělníků, který mi barák přestavuje, a řekl mi, že někdo vylomil zámek do garáže, kde jsem měla osobní věci. Rychle jsem se tam rozeběhla a našla spoušť. Bylo mi do breku. Mám sice pojištěný dům, ale už ne věci v něm. Zmizelo mi drahé oblečení, kalhotky, podprsenky, líčidla, snowboard, zimní oblečení a další věci," popsala Agáta deníku ahaonline.cz. O nemovitosti se dokonce tvrdilo, že je prokletá, jelikož pár měsíců před krádeží nájemník influencerky pobodal nožem bývalou partnerku. Zasadil jí několik desítek bodných a řezných ran a dívka přežila jen díky včasnému lékařskému zákroku.

Související články