Nejvíce se do povědomí diváků Kateřina Brožová zapsala nejspíš svým účinkováním v seriálu Pojišťovna štěstí, nyní ji mohou fanoušci vídat v Ordinaci v růžové zahradě. V minulosti si nicméně střihla i pár rolí, ve kterých se objevila spoře oděná.

Za připomenutí stojí například snímek Hranaři, kde si po boku hereckého kolegy Saši Rašilova střihla vášnivou scénu ve sprše. Momentů, kdy před kamerou odhodila stud i svršky, bylo ale za její kariéru více.

Nechodím do společnosti na ostro

Dnes už je sice v tomto ohledu umírněnější, ale rozhodně nelze říci, že by se z Kateřiny Brožové stala upjatá paní. Proto když v pořadu Kápni božskou! dostala otázku na tělo, která se týkala chození bez spodního prádla, lidově řečeno “na ostro”, nenechala se rozhodit a po pravdě odpověděla.

“Ne, do společnosti naostro nechodím! Ale doma ráda chodím nahá,” reagovala pohotově na dotaz zvídavého fanouška, který jí prostřednictvím pořadu položil. Vzhledem k tomu, že má Kateřina Brožová stále vynikající postavu, tak se rozhodně nemá za co stydět, zvlášť v soukromí.

Za perfektní postavou Kateřiny Brožové stojí především její aktivní živnotní styl. “Já jsem hodně aktivní, pořád něco dělám. Starám se o dům a zahradu, o zvířata, o koně. Nemám žádné hospodyně ani uklizečky a až na ty opravdu těžké práce na zahradě, na které občas najmu zahradníky, opravdu všechno dělám sama. Lenošit ale samozřejmě umím také. V létě si třeba na pár dní sednu k vodě a rybařím,” prozradila před časem pro Kafe.cz.

Související články