Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Zagorová poslala vzkaz z nemocnice: Náhlý převoz provází spousta otázek

Hana Zagorová byla převezena do nemocnice.
Hana Zagorová byla převezena do nemocnice.
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová byla převezena do nemocnice.

Oblíbená zpěvačka Hana Zagorová pořádně vyděsila své fanoušky, když byla v noci z úterý na středu náhle převezena do nemocnice. Zanedlouho na to vyslala všem svým obdivovatelům prostřednictvím svého manžela Štefana Margity krátkou zprávu, v níž popsala, co se jí přihodilo. Její transport do nemocnice byl však poněkud zvláštní. 

Pětasedmdesátiletá zpěvačka Hana Zagorová dala svým fanouškům v posledním roce pořádně zabrat. Loni v září se nakazila koronavirem, který měl v jejím případě těžký průběh a česká hudební legenda musela být v důsledku komplikací dokonce převezena do nemocnice, kde strávila několik dní. Možná za to mohla i vážná porucha červených krvinek, se kterou se zpěvačka léčí už od mládí. Nakonec se jí podařilo covid přemoci a Zagorová se mohla vrátit domů. Vše se zdálo být v naprostém pořádku, po několika měsících ale musela do nemocnice znovu. 

Margita se okamžitě vrátil z cest

V noci z úterý na středu byla zpěvačka Hana Zagorová převezena do nemocnice a všichni dostali velký strach. Hlavně pak její manžel Štefan Margita, který krátce předtím odcestoval na rodné Slovensko, kde měl naplánovaný velkolepý koncert. Jen co se zprávu o zdravotním stavu své manželky dozvěděl, zrušil všechny plány, nasedl na soukromé letadlo a okamžitě se vydal zpět do Česka. Podle informací Blesku pak jeho první kroky směřovaly do nemocnice na Karlově náměstí, kam byla Zagorová převezena a kde se zároveň dlouhodobě léčí s poruchou červených krvinek. 

Zasahovala záchranka i policie

Brzy vydala Zagorová prostřednictvím svého manžela prohlášení, ze kterého lze prakticky jen hádat, co konkrétně zpěvačku trápí. „V důsledku přetrvávajících zdravotních obtíží byla zpěvačce Haně Zagorové doporučena několikadenní hospitalizace v nemocnici. Lékaři pracují na její rekonvalescenci a zpěvačka z nemocničního lůžka vzkazuje svým příznivcům: „Moji milí, od včerejšího večera jsem v nemocnici, protože můj zdravotní stav se nelepšil a přetrvávaly obtíže, spojené s postcovidovým syndromem. Páni doktoři, a vlastně úplně všechen personál, dělají všechno, abych byla zase v pořádku. Věřím, že je vše na dobré cestě a těším se na vás,” uvedl pro zmíněné médium Margita. 

Onoho večera, kdy byla Hana Zagorová převezena do nemocnice, u ní doma nezasahovala jen záchranná služba, ale také policie. Není zcela jasné, proč tomu tak bylo. Právě na tuto otázku by spousta lidí ráda znala odpověď. Co přesně se v domě zpěvačky událo? Snad ona sama brzy přinese odpovědi. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU