Když Haně Zagorové nevyšlo její první manželství s Vlastimilem Harapesem, do života jí vstoupil Štefan Margita. Svatbu měli v roce 1992 a od té doby bez sebe známá dvojice nedala ani ránu.

Operní pěvec stál po boku své ženy i v posledních chvílích jejího života. Přestože Margita a Zagorová měli nálepku nejstálejšího páru českého showbyznysu, před smrtí Haničky se velmi často spekulovalo o krizi v jejich vztahu.

Spekulace o krachu stabilního páru se objevily například v pořadu VIP svět na TV Barrandov. Podle Jaromíra Soukupa měla právě manželská krize tehdy stát i za neustálým odkládáním koncertů slavné zpěvačky. "Paní Zagorovou mám rád. Osobně ji znám, viděli jsme se možná pětkrát, dokonce jsme spolu byli na večeři společně i s jejím manželem," nechal se slyšet mediální magnát a dodal že ho mrzí, že je slavné manželství v rozkladu.

Byla nešťastná

"Je to takové zvláštní. Dříve Hana Zagorová doprovázela Štefana Margitu na každý koncert, teď to už tak není. Štefan Margita stále vystupuje po světě. Jestli na tom jeho žena není dobře, tak by mi přišlo spíš logičtější, že se o ní bude starat," prohlásil mimo jiné Jaromír Soukup na adresu Hany Zagorové a Štefana Margity.

To ovšem operního pěvce pořádně vytočilo. "Po koncertu se vždycky vracím domů. Teď je Hanka zrovna tady," bránil se Margita údajným pomluvám pro Rytmus života.

Poté potvrdila dřívější Soukupova slova také žena, která měla k Margitovi i Zagorové blízko, jelikož právě její vnučku dvojice adoptovala. "Já vám musím dát za pravdu, že Hana Zagorová byla opuštěná, byla sama, byla nešťastná. A protože mám v branži dodnes přátele, tak jsem získala nějaké informace, že se to bohužel zakládá na pravdě," tvrdila Zuzana Novotná Lipavská v talkshow na TV Barrandov. Tajemství údajného hořkého konce si ale Zagorová bohužel vzala do hrobu a pravdu se tak fanoušci již nikdy nedozví.

Manželství prý nebylo zrovna zalité sluncem, jak dvojice prezentovala

Související články