Legenda české pop music Hana Zagorová byla spolu se Štefanem Margitou v láskyplném manželství dlouhých 30 let. Potomka se spolu ale nikdy nedočkali. A vlastně ani nemohli. Hana Zagorová toužila po miminku už na začátku své kariéry, kvůli vzácnému onemocnění krve však dítě mít nikdy nemohla. Jak Zagorová před lety prozradila v pořadu 13. komnata, kdysi se jí s jedním z partnerů podařilo otěhotnět. Vzhledem k tomu, že však panovaly obavy o správný vývoj plodu, na doporučení lékařů podstoupila zpěvačka interrupci.

Snaha o adopci

Hana Zagorová se ale nevzdávala a se svým bývalým manželem Vlastimilem Harapesem se rozhodli pro adopci. Ani s ní se ale nedopracovali k vytouženému konci. „Ono to vypadalo velmi dobře s tou adopcí a pak mě o to dítě někdo, kdo se o něj měl starat, připravil. Což, jak jsem zjistila, je velmi snadné,” vyprávěla se smutným úsměvem Hanička.

Na poslední chvíli babičkou

Štefan Margita a Hana Zagorová si velmi dobře rozuměli se zpěvákem Michalem Kindlem, kterého po čase považovali za svého syna. Jako rodinu následně brali i jeho manželku Barboru. Když se pak mladému páru narodila dcera Adelinka, pyšní Margita a Zagorová ji vnímali jako svou vnučku. Rozkošnými fotkami s ní se několikrát pochlubili na sociálních sítích. Nemocná Hanička tak měla v posledních měsících svého života pořádný důvod k radosti.

Související články