Hana Zagorová minulý rok prodělala vážnou formu covidu a její zdravotní stav bohužel ani po více než roce není zrovna ideální. Zpěvačku postihl poscovidový syndrom, s jehož následky bojuje už několik měsíců.

Asi největší obavy svým nejbližším i fanouškům nahnala hvězda při svém nedávném kolapsu. Nebýt pohotového zásahu manžela Štefana Margity a rodinných příslušníků, mohl celý incident dopadnout fatálně.

Zagorová si poležela dva týdny v nemocnici a její zdravotní stav se poté měl údajně zlepšit.

Zpěvačka se konečně ukázala na veřejnosti, přiznala veliké bolesti

Jelikož se zpěvačce udělalo lépe, rozhodla se kývnout na spolupráci s Markem Ztraceným, se kterým nazpívala nový duet s názvem Vánoce jako dřív.

Píseň bude mít v českých rádiích premiéru už 28. listopadu. Jak ale Hanka Zagorová přiznala, natáčení klipu k vánočnímu hitu bylo kvůli bolestem pro ni velice namáhavé.

"Trpím strašně, ale opravdu jen kvůli Markovi, protože mám nalomený tři obratle," šokovala hvězda svým přiznáním v pořadu Showtime TV Prima a dodala, že by kvůli vážnému zranění měla dodržovat klid na lůžku.

Měla bych ležet v posteli

"Takže to je výborný, měla bych ležet v posteli. Jestli mě uvidí páni profesoři, tak se budou opravdu hooodně zlobit," svěřila se Zagorová ve výše zmíněném pořadu.

"Všechno mě bolí. Už je všechno špatně," dodala unavená hvězda, kterou dlouhodobě nalomené zdraví evidentně vyčerpává.

Zpěvačka ale neprozradila, jak k nalomeným obratlům přišla. Zda šlo o následek nedávného kolapsu, nebo si přivodila Zagorová nové zranění, není jasné.

Zagorová na natáčení klipu dorazila i přes silné bolesti

Související články