Když zpěvačka Hana Zagorová v minulém roce prodělala koronavirus a skončila kvůli němu na několik dní v nemocnici, její fanoušci dostali strach. Po čase se ale zdálo, že se zpěvačka opět cítí dobře, i když ji po nákaze covidem stále sužovalo několik zdravotních problémů. Ty se pak ukázaly v plné síle zhruba před měsícem. Zagorová totiž upadla do bezvědomí, když byla sama doma. Krátce na to byla transportována do nemocnice. Z té už je dnes zpátky doma, jak se ale zdá, vyhráno stále nemá.

Onemocnění krve

Zpěvačka Hana Zagorová dlouhá léta podle Blesku trpí vážným onemocněním krve. Roky se jí však dařilo příznaky nemoci potlačovat a onemocnění o sobě takřka nedávalo znát. To se ale změnilo ve chvíli, kdy se nakazila koronavirem. Ten její nemoc zhoršil a rozhodil jí krevní destičky. Zagorová tak musí docházet na krevní transfuze, a to rovnou dvakrát týdně.

„Doufám, že ta krev Hanku nabuší. Vždycky je po ní jako znovuzrozená. Karel Gott byl po krvi také jako vyměněný. Kolikrát říkal: Člověče, mně snad dali krev nějakýho fotbalisty, jak báječně se cítím,” zavzpomínal manažer Zagorové Jiří Dvořák, který zároveň dodal, že kvůli zdravotnímu stavu zpěvačky odsouvají všechny naplánované listopadové koncerty.

Zagorová už opět pracuje

Jisté zdravotní problémy však nebrání zpěvačce v tom, aby se věnovala další práci. Na koncerty si dle všeho stále ještě netroufá, činnosti, které však nepředstavují takovou zátěž, jí problém nedělají. „Naštěstí je už vše v pořádku, Hanka právě natáčí silvestrovský pořad pro Českou televizi a také nový duet s Markem Ztraceným,” uvedl Štefan Margita v rozhovoru pro iDNES.

Silvestrovským speciálem České televize bude provázet legendární herečka Jiřina Bohdalová a po jejím boku se v něm má objevit mnoho hvězd. Zdá se tedy, že Hana Zagorová je jednou z nich.