Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Zagorová: I s vážnou nemocí plní obrazovky, představila fanouškům dokument

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová

Hana Zagorová už několik týdnů bojuje s následky onemocnění covid-19, kvůli kterým musela zrušit všechny plánované koncerty. Hvězda se ale v pracovní pauze rozhodně nenudí a svým fanouškům dodává jeden nový projekt za druhým.

Hana Zagorová minulý rok na podzim prodělala těžkou formu covidu a musela zůstat několik dní v péči lékařů. Vážná nemoc navíc zpěvačce rozházela krvinky, se kterými má hvězda problémy už dlouhé roky.

Nakonec se podařilo Zagorové koronavirus porazit, následky zákeřného viru se ale začaly ozývat v nejméně vhodnou dobu.

Zpěvačka plánovala po téměř dvouleté pauze návrat na pódia, kvůli zdravotním komplikacím způsobených postcovidovým syndromem ale musel vše ze dne na den zrušit.

Zpěvačka je terčem pozornosti, i když je zavřená doma

Hana Zagorová se netají tím, že je ze zrušených koncertů velice smutná. O to více se ale snaží svým zklamaným fanouškům nabídnout jiné projekty spojené s její osobou.

Nedávno se zpěvačka pochlubila knihou, která je jakousi výpovědí jejich přátel. "Naprosto nezbytná Hana Zagorová. Tak to je název knížky, kterou napsal P. Macek a v pondělí 16.8. vychází. Je složená z výpovědí mých kamarádů a spolupracovníků a přiznám se, že jsem párkrát zamáčkla i slzičku. Děkuju Hanka," napsala Zagorová na Facebooku.

Hvězda navíc za pár dní oslaví jubilejní 75. narozeniny a její příznivci dostanou další nečekaný dárek.

TV Nova uvede na narozeniny Zagorové nový dokument mapující její kariéru

Ačkoliv je Hana Zagorová kvůli postcovidovém syndromu uvězněná doma, rozhodně se o ní nepřestává mluvit.

Po nedávném vypuštění knihy se dočkají fanoušci už 2. září nového dokumentu Nedělej Zagorku! z produkce Novy. Film má mapovat její profesní i životní cestu.

Mezitím co o Zagorové vychází jedno dílo za druhým, ona získává potřebný čas pro úplné zotavení. Už v prosinci se totiž chce zpěvačka v plné síle vrátit ke koncertování. Držíme palce.

Fanoušci zpěvačky jsou nadšení, po knize vychází nový dokument o Zagorové.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky