Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Zagorová potěšila fanoušky, po měsících izolace návrat na pódia

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová

Hana Zagorová už několik měsíců bojuje s nalomeným zdravím, před pár dny ale fanouškům dodala dobré zprávy. Po dlouhé době si hvězda zazpívala v TV a to znamená jediné, její stav se pomalu ale jistě zlepšuje. Posluchači Zagorové se tak po pauze konečně mají na co těšit.

Hana Zagorová se před rokem nakazila covidem, nemoc na ní ale bohužel zanechala dlouhodobé následky. Zpěvačka měla těžký průběh nemoci a skončila dokonce v péči lékařů, koronavirus jí navíc rozházel červené krvinky.

Když už to vypadalo, že má Zagorová to nejhorší za sebou, rozjel se u ní postcovidový syndrom, kvůli kterému musela zrušit celou sérii koncertů. 

Strach svému manželovi Štefanu Margitovi i fanouškům pak nahnala hvězda svým nedávným kolapsem. Kdyby nebylo včasného zásahu rodiny, mohl celý incident dopadnout fatálně. Naštěstí se ale hrůzné období začalo konečně obracet k lepšímu. 

Po týdnech izolace rovnou do TV

Hanka Zagorová už je v domácí izolaci několik týdnů a jelikož se poslední dny cítila lépe, rozhodla se kývnout na nabídku natáčení pořadu Silvestr pro ČT.

"Ahooooj, včera jsem v ČT točila Silvestr, který bude věnovaný Jiřince Bohdalové. To bylo hezký. Máte se na co těšit, Hanka," ozvala se zpěvačka na Instagramu a fotografií ve večerní róbě udělala svým sledujícím obrovskou radost.

Zpěvačka se po dlouhé době vrátila na pódium a rovnou do televize. Fanoušci nyní s napětím očekávají, zda hvězda vyhlásí náhradní termíny za zrušené koncerty.  

Zpěvačka se pochlubila svým působením v TV

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky