Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Zagorová opět bojuje se zdravím, bolavá záda jí jistí korzet

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová

Hana Zagorová se po delší době ozvala fanouškům na sociální síti. Zpěvačku již nějaký čas trápí zdraví, kromě postcovidového syndromu trpí velikými bolestmi zad způsobených nalomenými obratli. Hvězda proto musí nosit korzet, který jí pomáhá s oporou těla.

Hana Zagorová se po měsíci ozvala svým sledujícím na Instagramu a Facebooku. Zpěvačka nahrála usměvavou fotografii a pochlubila se korzetem, který je pro ni v posledních týdnech běžným pomocníkem.

"Tak tohle je můj korzet, který nosím každý den! Seznamte se," napsala hvězda popisek ke snímku. 

Fanouškům pozdrav od Zagorové udělal velikou radost, všichni totiž s radostí vyhlíží, kdy se bude moct vrátit na pódia. Zdravotní stav zpěvačky to ale zatím stále neumožňuje.

Veliké bolesti

"Trpím strašně, ale opravdu jen kvůli němu (Markovi Ztracenému, poznámka redakce), protože mám nalomený tři obratle, takže to je výborný a měla bych ležet v posteli. Jestli mě uvidí páni profesoři, tak se budou opravdu hodně zlobit," přiznala Hana Zagorová na konci loňského roku v pořadu Showtime.

Natáčení společného klipu se zlatým slavíkem Markem Ztraceným stálo zpěvačku mnoho sil a i když se Zagorová nemůže dočkat, až se vrátí ke koncertování, podle odborníků by zatím měla ještě odpočívat.

"Lékaři Hance ještě vůbec nedoporučují vystupovat. A ona se na to také necítí. Zatím je pořád slabá, špatně se jí i chodí," řekl nedávno webu ahaonline.cz kapelník Boom!Bandu Jiří Dvořák.

Podobně na tom byla hvězda i při natáčení pro ČT na Kavčích horách. Do pořadu Největší flám s Jiřinou Bohdalovou sice Hanka dorazila, necítila se ale ve své kůži. "Nebylo jí tam vůbec dobře. Bolela ji k tomu všemu ukrutně záda, což způsobily nalomené obratle, jak se později zjistilo. Těch zdravotních problémů je na ni najednou strašně moc," dodal Dvořák ke zdravotnímu stavu zpěvačky.

Vše začalo covidem

Hana Zagorová onemocněla covidem v létě 2020 a s těžkým průběhem skončila v péči lékařů. Zpěvačce se podařilo zákeřnou nemoc překonat, koronavirus jí ale rozházel červené krvinky, se kterými má problémy již dlouhé roky. 

Zagorová následně prodělala velice nepříjemný kolaps ve svém bytě a to zrovna v den, kdy byl její manžel Štefan Margita na turné. Nebýt pohotového zásahu zpěváka a dalších příbuzných, mohlo to mít pro Hanku fatální konec. Při pádu si ale přivodila hvězda nepříjemné zranění v podobě zlomených obratlů.

"Hanka chodí neustále po lékařích. Ten covid ji úplně vyřídil. Vždycky měla problémy s krvinkami, všechno se to ale potom ustálilo. A teď ten koronavir naprosto všechno vrátil o dvě desítky let nazpátek," přiznal zmíněnému webu kamarád a letitý spolupracovník Zagorové, Karel Vágner. Nezbývá než doufat, že se statečná bojovnice popere s osudem a již brzy se vrátí na pódia.

Naposledy se Zagorová hlásila fanouškům na Silvestra

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky