Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Podivné ticho kolem Hany Zagorové: Nekomunikuje a kamarádům nezvedá mobil

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová

Hana Zagorová už od minulého roku bojuje s postcovidovým syndromem a zdravotní stav jí zatím nedovoluje vrátit se na pódia. Zpěvačka ještě donedávna komunikovala se svými fanoušky skrze sociální sítě, tam se ale už téměř měsíc neukázala. Podivné ticho navíc panuje i u nejbližších kamarádů a kolegů hvězdy, kterým se údajně přestala ozývat.  

Fanoušci Hany Zagorové začínají mít o svou oblíbenou umělkyni starost. Zpěvačka už přes rok bojuje s následky covidu a její stav se bohužel v posledních měsících příliš nezlepšil.

Zagorová si navíc zlomila při ošklivém pádu několik obratlů, což ji omezuje v chůzi a každý pohyb je pro ni velice bolestivý.

"Moji nejmilejší, bolavá záda v důsledku prasklých obratlů mě stále velmi omezují a musím bohužel respektovat doporučení lékařů a odložit návrat na pódia. S producenty jsme se dohodli na zrušení všech koncertů do doby, než se vám budu moct předvést ve formě, jak mě znáte," napsala na začátku března hvězda na sociální sítě, pak se po ní ale slehla zem.

Nezvedá telefony a nekomunikuje, nechceme ji obtěžovat

Podle webu Sedmička Hana Zagorová nezvedá telefony a neodepisuje na sms dokonce ani svým nejbližším kamarádům.

"Já vás strašně zklamu, protože my s Hankou taky nekomunikujeme. Zřejmě se léčí a nebere nám telefony. Takže opravdu o ní nevím vůbec nic," řekl magazínu kolega zpěvačky Petr Rezek.

Právě s ním a s kapelou Boom Band měla Zagorová naplánované koncerty, které musela již několikrát přeložit a následně úplně zrušit.

"My ji ani nechceme nijak obtěžovat, protože potřebuje mít čas na sebe, takže věříme, že to bude dobré," dodal Rezek smutně.

Psychické problémy

Důvodem podivného mlčení kolem Hany Zagorové údajně není její zdravotní stav, ale hlavně psychika. Zpěvačka špatně snáší, že už dlouhé měsíce nemůže koncertovat.

"Hanka je na tom opravdu psychicky špatně. Cítí se na dně, protože zpívání je jejím smyslem života. Dokonce musela vyhledat v tomto směru pomoc odborníků," svěřil se výše zmíněnému webu dobře informovaný zdroj.

Nezbývá než Zagorové popřát mnoho zdraví a snad se brzy vrátí ke svému milovanému povolání v plné síle.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky