Hana Zagorová podle nejnovějších informací Blesku i nadále řeší vážné zdravotní problémy způsobené postcovidovým syndromem. Zpěvačka dlouhé roky bojuje s onemocněním krve, to se ale následkem prodělaného covidu výrazně zhoršilo.

Zatímco kdysi hvězdě stačila transfuze jednou za devět týdnů, v těchto dnech na ni musí docházet jednou týdně.

Naposledy dorazila Zagorová do Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí v úterý brzy ráno a doprovod jí dělala osobní asistentka Renata, která ji přivezla na místo. Zpěvačka po zákroku odjela domů, kde na ni nejspíš již netrpělivě čekal její manžel Štefan Margita, který je pro ni v těchto těžkých chvílích největší oporou.

Bolesti zad a zrušené koncerty

"Bolavá záda v důsledku prasklých obratlů mě stále velmi omezují a musím bohužel respektovat doporučení lékařů a odložit návrat na pódia. S producenty jsme se dohodli na zrušení všech koncertů do doby, než se vám budu moct předvést ve formě, jak mě znáte," ozvala se naposledy Hana Zagorová svým fanouškům na Facebooku a Instagramu na začátku března a od té doby se po ní slehla zem.

Zpěvačka se stáhla hlavně proto, aby se co nejdříve dala dohromady a mohla odzpívat zrušené koncerty, na které se posluchači velice těší.

"Abych vám i sobě udělala alespoň trošičku radost, začali jsme vybírat písničky na novou desku, kterou uděláme letos. A od dubna zase začneme s mými streamy na Instagramu," slíbila Zagorová. Nezbývá než jí popřát hodně sil a pokud to Haničce zdraví dovolí, už brzy by se měla vrátit na sociální sítě, kde plánuje vysílat živě.

Na Haně Zagorové zanechal covid vážné zdravotní následky

Související články