Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Zagorová se na pódia nevrátí: Bolesti a další komplikace s covidem

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová

Hana Zagorová má opravdu smůlu. Když už se hvězdě konečně udělalo trochu zdravotně lépe, vláda zavedla opatření, kvůli kterým musí hvězda rušit další vystoupení. Zpěvačka navíc řeší bolestivou zlomeninu obratlů.

Hana Zagorová se loni na podzim nakazila covidem a následky z vážného onemocnění si nese dones. Zpěvačka nahnala fanouškům obrovskou starost svým nedávným kolapsem, kdy upadla ve svém bytě a nebýt pohotového zásahu jejího manžela, Štefana Margity, mohla situace dopadnout tragicky.

Naštěstí se Zagorová postupně dává dohromady a velikou motivací je pro ni právě její milovaná práce, tedy zpěv. Hudebnice už se nemůže dočkat, až bude moct svým posluchačům naživo zazpívat, bohužel ji ale neustále brzdí zdravotní komplikace.

Kromě postcovidového syndromu řeší oblíbená zpěvačka bolestivý úraz páteře. I přes problémy se ale snaží Zagorová vydat ze sebe maximum, což dokazuje i její poslední spolupráce.

Zagorová pracuje i přes bolesti, duet se Ztraceným si užila

Hana Zagorová dostala nabídku na společnou píseň od Marka Ztraceného, který je novým Českým slavíkem. Do nazpívání duetu se zpěvačka pustila i přes to, že jí lékaři naordinovali klidový režim.

"Já trpím strašně. Ale jenom kvůli němu, musím říct, protože mám nalomené tři obratle a měla bych ležet v posteli. Když mě uvidí páni profesoři, tak se budou hodně zlobit," prozradila Zagorová v pořadu Showtime s tím, že ji bolí úplně všechno, ale byla to strašně krásná práce.

V prosinci měla zpěvačka po delší pauze odzpívat ještě pět koncertů, ty ale bude nejspíš muset kvůli vládním nařízením také zrušit.

Vánoční Lucerna nejspíš nebude

Na webu Hany Zagorové jsou do konce listopadu zrušeny veškeré její koncerty. Pět vystoupení v prosinci ale zpěvačka doposud ze stránek nestáhla a proto se fanoušci těšili, že hvězda na pěti slíbených místech zazpívá.

16. prosince plánovala Zagorová se svými hosty vystoupit v pražské Lucerně. Tradiční vánoční koncert je ale v ohrožení, stejně jako zbylá prosincová vystoupení.

Nová vládní opatření navázaná na nouzový stav totiž nařizují, že kulturní akce může navštívit pouze 1000 lidí. Jelikož Lucerna pojme buď 2500 stojících, anebo 1500 sedících diváků, budou muset organizátoři buď omezit kapacitu nebo vystoupení přeložit na jiný termín, jak tomu bylo u předchozích akcí.

Zpěvačka duet natočila i přes četné zdravotní potíže

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky