Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zagorová a Margita přečkali Covid. Hanka prozradila, co ji dokáže hodně naštvat

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia

Patří k nejoblíbenějším párům českého šoubyznysu a jsou spolu již desítky let. Hana Zagorová a Štefan Margita vedle sebe stále září štěstím. Přesto jsou věci, které je dokážou pořádně naštvat. 

Zpěvačka Hana Zagorová a operní zpěvák Štefan Margita patří k nejspokojenějším párům českého šoubyznysu. Jejich vztahu se dlouhodobě vyhýbají nejrůznější skandály a na společných fotografiích dvojice září šťastnými úsměvy. Jak už to ale v každém vztahu bývá, čas od času se naskytne něco, co jednoho z dvojice dokáže naštvat.

Například Hanku Zagorovou dokáže rozčílit nespravedlnost a lež. „Když třeba nejsem k některým věcem objektivní a někoho zkritizuji, tak se postaví na jeho stranu,” nechal se slyšet Štefan Margita v rozhovoru pro Český rozhlas. 

Hana Zagorová a Štefan Margita Hana Zagorová a Štefan Margita Zdroj: Profimedia.cz

Dvojice je také velmi dobře známá svým cestováním. Společně vlastní například byt ve Španělsku, kde tráví léto. „Ty si užíváme, věnujeme se jen sobě, moři, kamarádům a dobrému jídlu,” nechala se slyšet zpěvačka. Stejně tak mají rádi Spojené státy americké, a to hlavně New York, kam Štefana Margitu čas od času zavedou i pracovní povinnosti. 

„Evropu miluji, ale jsou věci, co tu nezažijete. Když skončí premiéra, tak se o vás už divadlo nestará. V metropolitní opeře za dva dny zavolají, zeptají se, jak se mám, a pozvou mě na kafe. Na konci představení je to tam jak na fotbale, ale jakmile se zatáhne opona, oblečou si kabáty a běží domů,” vysvětloval Štefan rozdílnost mezi prací v Evropě a ve Spojených státech.

Hana Zagorová Hana Zagorová Zdroj: Profimedia

Štefana Margitu a Hanu Zagorovou rovněž velmi zasáhla současná situace ohledně pandemie koronaviru. A to ne jen pracovně. Oba totiž nejdiskutovanější nemocí dnešních dnů sami prošli. Zatímco u Štefana byl průběh velmi mírný, Hanka musela být nějakou dobu hospitalizována kvůli vysokým horečkám. 

Nakonec však vše zvládli s přehledem a nyní se už nemohou dočkat, až se budou moct opět setkat se svými fanoušky a znovu se postavit na pódium. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky