Hana Zagorová od minulého roku bojuje s covidem. Zpěvačka prodělala vážnou formu zákeřné nemoci a následky si nese dodnes. Po měsících se u ní totiž objevil postcovidový syndrom, který jí zhatil celou podzimní koncertní sezónu.

Zagorová musela postupně rušit veškerá domluvená vystoupení a vše přeložila na příští rok, kdyby snad měla být pandemická situace příznivější.

Veliké naděje ale měla zpěvačka ohledně vánočního koncertu v Lucerně, kde měla oslavit svoje jubilejní 75. narozeniny. Nakonec ale ani tato nejdůležitější akce letos neproběhne.

Je rozhodnuto, Lucerna letos nebude

Organizátoři vánoční Lucerny i samotná Hana Zagorová do poslední chvilky věřili, že koncert proběhne. Jelikož se zdravotní stav zpěvačky od jejího poslední kolapsu výrazně zlepšil, vypadalo to, že se konečně vrátí na pódia.

Skvělou formu předvedla Zagorová ve svém nejnovějším duetu, který nahrála s novým Českým slavíkem Markem Ztraceným. Píseň Vánoce jako dřív se okamžitě stala hitem a za necelé dva týdny ji vidělo přes milion lidí na Youtube.

Naživo ale fanoušci hvězdu v Praze nakonec neuvidí. Jak potvrzuje oficiální web Hany Zagorové, prosincové vystoupení je z důvodu pandemie přeloženo z 16. 12. 2021 na 6. 4. 2022.

Hana Zagorová se pomalu vrací do formy

Související články