Hana Zagorová se minulý rok nakazila covidem a následky si bohužel nese dodnes. Zpěvačce virus rozhodil červené krvinky, se kterými se léčí dlouhé roky.

Zdravotní stav hvězdy se sice pomalu zlepšuje, na vystupování se ale stále necítí. Zagorová do poslední chvilky věřila, že zvládne odzpívat svůj podzimní narozeninový koncert v Lucerně, který byl opakovaně odložen, nakonec se ale odehraje až letos v dubnu.

Kalendář má všemi milovaná Hanička Písnička stále narvaný k prasknutí a doufá, že bude líp. Ještě v pondělí na webových stránkách avizovala vystoupení, o den později už bylo ale všechno jinak. Zagorová zrušila koncert 11. ledna v Sušici a vystoupení plánované na 12. ledna v Náchodě se přesouvá na květen 2022.

Pořád je slabá, špatně se jí chodí

"Lékaři Hance ještě vůbec nedoporučují vystupovat. A ona se na to také necítí," prozradil kapelník Boom!Bandu Jiří Dvořák webu ahaonline.cz s tím, že netuší, kdy se s kolegyní zase objeví na pódiu.

Zagorová totiž stále dochází na krevní transfuze, které jí nedělají dobře. "Hanka je pořád slabá, špatně se jí i chodí," komentuje Dvořák, který prý Hanku za poslední měsíce viděl pouze jednou, a to na natáčení silvestrovské show Největší flám s Jiřinou Bohdalovou.

"Nebylo jí tam vůbec dobře. Bolela ji k tomu všemu ukrutně záda, což způsobily nalomené obratle, jak se později zjistilo. Těch zdravotních problémů je na ni najednou strašně moc," dodal Dvořák nepříliš optimisticky.

Covid ji úplně vyřídil

Podobně jako Jiří Dvořák, vidí situaci bledě i velký kamarád a letitý spolupracovník Hany Zagorové, Karel Vágner.

"Hanka chodí neustále po lékařích. Ten covid ji úplně vyřídil. Vždycky měla problémy s krvinkami, všechno se to ale potom ustálilo. A teď ten koronavir naprosto všechno vrátil o dvě desítky let nazpátek," sdělil Vágner.

Nezbývá než hvězdě popřát mnoho sil v boji s vážnou nemocí a snad se brzy dočkáme příznivějších zpráv.

Zpěvačka se zatím musí šetřit

Související články