Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Zagorová má konečně důvod k radosti: Její písně zazní už brzy naživo

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Czech News Center, a.s./Martin Sekanina / CNC / Profimedia Stáhnout Hi-res
Hana Zagorová

Hana Zagorová stále bojuje s následky postcovidového syndromu a kromě toho ji trápí nalomené obratle, které jí způsobují veliké bolesti. Zpěvačka proto už od loňského roku ruší všechna vystoupení. Fanoušci stále vyčkávají, kdy uslyší hity oblíbené hvězdy a vypadá to, že se za pár měsíců opravdu dočkají, a to bez ohledu na zdravotní stav Zagorové.

Hana Zagorová má po delší době důvod k radosti. Zpěvačka je sice stále v domácím léčení a každý týden dochází na transfuze, takže se ke koncertování zatím nemůže vrátit, její písně se ale brzy dočkají muzikálové ztvárnění.

V novém muzikálu budou nejoblíbenější hity slavné hvězdy a pod názvem Biograf Láska ho uvede Divadlo Kalich již v půlce září.

"Napjatě očekávaný muzikál s písničkami Hany Zagorové. Muzikál plný nestárnoucích hitů devítinásobné zlaté slavice od 16. září v Divadle Kalich," lákají diváky na oficiálních stránkách divadla. Z tohoto úspěchu má Zagorová obrovskou radost, a to zvlášť v době, kdy ji neustále zrazuje zdraví.

Bolesti zad a transfuze

Hana Zagorová má vážné zdravotní problémy od chvíle, kdy prodělala covid s těžkým průběhem. Zpěvačka tehdy skončila v nemocnici a ačkoliv to chvilku vypadalo, že je z nejhoršího venku, skolil ji postcovidový syndrom. Ten oblíbené Haničce písničce rozhodil červené krvinky, se kterými se léčila již dlouhé roky.

Během kolapsu ve svém bytě si navíc Zagorová nalomila tři obratle a dodnes musí nosit podpůrný korzet. Kvůli bolestem jí zatím lékaři nedoporučují návrat na pódia.

"Bolavá záda v důsledku prasklých obratlů mě stále velmi omezují a musím bohužel respektovat doporučení lékařů a odložit návrat na pódia. S producenty jsme se dohodli na zrušení všech koncertů do doby, než se vám budu moct předvést ve formě, jak mě znáte," ozvala se naposledy zpěvačka svým fanouškům na Instagramu.

Zpěvačka už několik měsíců nosí speciální korzet

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky