Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rodinný známý Zagorové promluvil: Hanka se uzavřela před světem

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová

Hana Zagorová opět skončila v péči lékařů a nebýt pohotové reakce jejího manžela Štefana Margity, mohlo to mít fatální následky. Hvězdu ale netrápí jen zdravotní problémy, podle blízkých přátel se poslední rok uzavřela do sebe a přestala komunikovat s okolím.

Hana Zagorová nahnala svým nejbližším a fanouškům pořádný strach. Hvězda už delší dobu bojuje s postcovidovým syndromem a už několikrát musela být hospitalizovaná v nemocnici, poslední kolaps ji ale mohl stát život.

"V úterý jsem měl ještě v košickém divadle dvě talkshow, jedno od pěti, druhé od půl osmé večer. S Hankou máme zvyk si po vystoupení vždycky volat, a tak jsem jí po první show zavolal. Měla výbornou náladu a říkala, že mi závidí smažený květák, který miluju a doma mi ho rodina udělala," popsal Štefan Margita Blesku, co se dělo před tím, než musela zasáhnout policie.

"Dostal jsem strašný strach. Volal jsem neteři, která byla s manželem Standou u Hanky do deseti minut. Volali, bouchali na dveře, křičeli, to už tam byli i sousedi, ale nic. Kolem 22. hodiny se zavolala policie. Když vešli, tak Hanku našli nahoře v ložnici, jak leží na zemi. Byla v bezvědomí," dodal Margita s hrůzou v hlase.

Zachránili jste Hance život

V pátek ráno Hanu Zagorovou přestěhovali z interny na běžné lůžkové oddělení Ústavu hematologie a krevní transfuze.

"Byl jsem za ní teď ráno už na ÚHKT, Hanka byla už učesaná, vykoupaná, voňavá a měla dobrou náladu. Dostane teď krev a snad mi ji příští týden pustí domů. Moc děkuji neteři, Standovi, policii i záchranářům. Těch v tu chvíli nebýt, tak je asi zle. Zachránili Hance život," vzkázal Štefan Margita všem, kdo pomohl se záchranou jeho ženy.

Podle přátel zpěvačky ale zdravotní stav Zagorové souvisí také s psychikou, hvězda totiž velice špatně snáší pauzu od koncertování.

Zagorová po nemoci nemohla zpívat, zlomilo ji to psychicky

"Hrozně se těšila na to, až se zase postaví před své fanoušky a zazpívá si. Často mluvila o tom, že už ta pauza byla dlouhá. Začalo ji zrazovat nejen fyzické zdraví. Mnohem horší byl její psychický stav, kdy se uzavřela před světem a přestala zvedat kamarádům telefony. Bylo čím dál těžší se jí dovolat," prozradil Aha! rodinný známý.

Když se konečně měla Hana Zagorové vrátit na pódia, sama onemocněla covidem a to jí opět zmařilo veškeré pracovní plány. Podle informací přítele se navíc zpěvačce po nemoci špatně zpívalo, což mělo také obrovský vliv na její psychiku.

"Jenže pak sama chytila covid a zhoršovaly se jí problémy s dýcháním. Zkoušela různá dechová cvičení, ale jak dlouho nezpívala, tak to zkrátka nešlo. A to ji hodně zlomilo," dodal kamarád Zagorové. Nezbývá než hvězdě popřát mnoho zdraví a snad se brzy vrátí v plné síle.

Zagorová se z nemocnice ozvala fanouškům na Instagramu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU