Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Zagorová opět zkolabovala: V bezvědomí skončila v péči lékařů

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová

Hana Zagorová stále bojuje s následky covidu a její tělo opět vypovědělo službu. Zpěvačka upadla již podruhé do bezvědomí a nebýt včasného zásahu jejího manžela Štefana Margity, mohla celá událost dopadnout tragicky.

Hana Zagorová prodělala před dvěma lety koronavirus s těžkým průběhem a od té doby bojuje se zdravím. Covid-19 probudil v těle zpěvačky onemocnění krve, se kterým bojovala předtím dlouhé roky a bohužel stále nedochází k výraznému zlepšení. 

Loni v září Zagorová skončila v nemocnici po kolapsu ve svém bytě a úplně stejná situace se opakovala na začátku týdně.

"A teď v sobotu to bylo úplně stejné. Ráno jsem Hance ještě udělal snídani, přála si kakao. Potom se jí udělalo několikrát za sebou zle a raději si šla lehnout," popsal Blesku vyděšený Štefan Margita, který má o svou manželku veliké obavy. Po probuzení se prý jeho milované Haničce udělalo ještě hůř a následně upadla do bezvědomí. 

Rychlá pomoc záchranářů

Když se Hanka Zagorová po odpočinku snažila vstát z postele, zamotala se jí hlava a následně skončila na zemi v bezvědomí. 

"Musím poděkovat záchranářům, byli u nás za dvě minuty," chválí zdravotníky Štefan Margita.

Sanitka pak odvezla zpěvačku do pražského Ústavu hematologie a krevní transfuze. Důvodem kolapsu byl prý nedostatek minerálů, které jí v nemocnici doplnili a podařilo se jim hvězdu stabilizovat.

Už se zotavovala a pustila se do nové desky

Štefan Margita jezdí za svou manželkou na návštěvy do nemocnice dvakrát denně a lékařům už se prý podařilo jeho milované doplnit životně důležité látky.

"Hanka je stabilizovaná a už si se mnou i povídá, to je dobré znamení," prozradil výše zmíněnému webu zdrcený Margita.

"Je mi to ale tak strašně líto. Už se zotavovala, prozpěvovala si, dokonce se pustila do nové desky. Jsem tak zoufalý," přiznal operní zpěvák. Nezbývá než Hance Zagorové popřát rychlé uzdravení a snad už se její zdravotní stav začne po dvouletém trápení konečně zlepšovat. 

Hance Zagorové se bohužel opět přitížilo

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky