Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Strach o zdraví Hany Zagorové: Postihly hvězdu postcovidové deprese?

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová

Hana Zagorová poslední měsíce bojuje s postcovidovým syndromem. Nedávno zpěvačka zkolabovala ve svém bytě a od té doby je v péčí lékařů. Stojí za chřadnutím hvězdy pouze následky koronaviru nebo i psychické potíže?  

Hana Zagorová prožívá velice těžký rok života. Nejprve zpěvačku připravil covid o její milovanou práci a následně sama obávanou nemoc prodělala.

Zagorová má vážné onemocnění krve a koronavirus ještě více rozházel její organismus a následky si bohužel nese dodnes.

Usměvavá hvězda vždy s osudem bojovala statečně, poslední měsíce to ale vypadá, jako by jí docházel elán.

Zagorová se uzavřela do sebe

Dlouhá pauza od koncertování se projevila na psychice Hany Zagorové. "Hrozně se těšila na to, až se zase postaví před své fanoušky a zazpívá si. Často mluvila o tom, že už ta pauza byla dlouhá. Začalo ji zrazovat nejen fyzické zdraví. Mnohem horší byl její psychický stav, kdy se uzavřela před světem a přestala zvedat kamarádům telefony. Bylo čím dál těžší se jí dovolat," prozradil Aha! rodinný známý zpěvačky.

"Když chytila covid, zhoršovaly se jí problémy s dýcháním. Zkoušela různá dechová cvičení, ale jak dlouho nezpívala, tak to zkrátka nešlo. A to ji hodně zlomilo," dodal kamarád.

Kvůli špatnému zdraví je navíc poslední měsíce Zagorová zavřená doma, což její psychický stav také příliš nezlepšuje a mohou se jí otevírat rány z minulosti.

Trpí hvězda depresemi? 

Postcovidový syndrom je nebezpečný nejen po zdravotní stránce, ale může mít vliv také na psychiku. I u zdravých jedinců mohou vzniknout deprese. 

Hana Zagorová vždycky toužila mít rodinu, vysněných dětí se bohužel nedočkala a trpěla tím celý život. Právě díky práci se zpěvačce podařilo zapomenout na to, že se nedočkala mateřské role. 

Nyní ale tráví mnoho času sama a chmurné myšlenky mohou vyvstat na povrch. Nezbývá než doufat, že se zdravotní stav Zagorové rychle zlepší a ona se bude konečně moct vrátit ke svým fanouškům, kteří jí tolik chybí.

Zpěvačka je už více než týden v nemocnici.

Hana Zagorová Zdroj: Profimedia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky