Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zagorová překonala těžkou formu covidu, fanouškům vysvětluje zrušený koncert

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia

Hana Zagorová si stejně jako asi většina populace letošní rok 2020 nezapíše zrovna mezi nejšťastnější ve svém životě. Nejen že bojovala s koronavirem, ze kterého má stále následky, před pár dny oznámila další smutnou zprávu!

Hana Zagorová neměla lehký podzim. S manželem se nakazila covidem a zatímco Štefan Margita prodělal pouze lehčí formu nemoci, zpěvačka skončila v nemocnici!

Zagorová navíc roky bojuje s onemocněním krve a koronavirus způsobil, že se den po propuštění musela vrátit do péče lékařů.

"Nakonec po třech týdnech se hvězdě konečně udělalo lépe! Huráááá, huráááá, tak jsem už i já zdravá a negativní. Dejte na sebe pozor, protože je to mrcha zákeřná. Strašně se těším mezi lidi, 6. 10. točíme se Štefanem u pana Krause a 7. 10. se pořad vysílá. Jak se máte vy? Musíme to vydržet, prostě - Jinak to nejde. Myslím na vás a těším se na vás, Vaše Hanka," ozvala se Zagorová fanouškům na Facebooku. 

Tehdy ještě zpěvačka věřila, že  proběhne koncert v Lucerně, dnes je ale rozhodnuto, akce se odládá téměř o rok!

Hana Zagorová

Hana Zagorová se po prodělaném koronaviru velmi těšila na Vánoční koncert v Lucerně. Koncerty o svátcích jsou pro zpěvačku už jistou tradicí, kterou ale bude muset letos zrušit!

"A je to tady! A je mi to líto! Vánoční Lucerna letos nebude," oznámila Zagorová svým fanouškům na sociální síti.

Původně Vánoční akce se odkládá až na příští rok a zpěvačka na ní oslaví své narozeniny!

Hana Zagorová

"Takže se na vás těším 6. 9. 2021, kdy mám narozeniny," odtajnila Hana Zagorová nové datum odloženého Vánočního koncertu.

Letošní narozeniny strávila zpěvačka v nemocnici s covidem a o to více si hodlá ty příští užít. Navíc je optimistka a věří, že za rok už situace s pandemií akci určitě nepřekazí!

"Tentokrát nám to určitě vyjde," těší se hvězda. Pokud by některým posluchačům, kteří si již zakoupili lístky, nový termín nevyhovoval, mohou prý dostat peníze zpět. Termín zrušení účasti je prý do 18.12.

Nezbývá než Haničce Zagorové popřát mnoho sil a zdraví a doufejme, že se jí příští rok již bude dařit vše, jako v těch minulých... 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky