Hanu Zagorovou už delší dobu trápí zdravotní stav. Zpěvačka minulý rok prodělala vážný průběh covidu a nemoc se bohužel po měsících vrátila v plné síle v podobě postcovidového syndromu.

Kvůli problémům s dechem musela hvězda zrušit veškeré podzimní koncerty a pomalu se dává dokupy s pomocí péče svého milujícího manžela, Štefana Margity.

Ani nemoc ale nezabrání Zagorové pravidelně se ozývat fanouškům na sociální síti. Před pár dny zavzpomínala na nejlepší období své kariéry, kdy byla společně s Karlem Gottem na vrcholu.

Devět slavíků po sobě

"Jéé, Zlatý slavík! Nádherné období. Kdybych se nechtěla chlubit, tak napíšu, že jsme se všichni na ten večer hrozně těšili. A kdybych se chtěla chlubit, tak jsem toho zlatýho dostala devět let za sebou. Heč?" napsala Hana Zagorová ke společnému videu s Karlem Gottem, které umístila na svůj Instagram.

Zpěvačka zřejmě během dlouhých dní listovala ve svém archivu, kde objevila retro záznam z předávání hudebních cen.

Fanoušci ihned Zagorovou zahrnuli pozitivními komentáři a přejí jí rychlý návrat na pódia. I když nemůže nyní hvězda vystupovat, své fanoušky neustále zásobuje novými projekty. Nedávno vyšla o Haně Zagorové kniha a před Vánoci jí vydal Supraphon sbírku šesti CD.

Rovnou šest CD s výběrem nejlepších hitů

"Ahoj, Supraphon mi vydal rovnou 6 CD?! Takový výběr vždy po deseti letech a bonusové duety. Líbí? Moc by mě zajímalo, kterou písničku máte z každého CD nejradši? A já vám pak napíšu, na kterou z každé desky vzpomínám nejvíc já. Těším se! Hanka," pochlubila se Hana Zagorová další novinkou.

Sledující album plné hitů přijali s nadšením a přejí hvězdě hlavně rychlý návrat ke koncertům, které jí tolik chybí.

"Už jsem objednala jako dárek mamince k Vánocům! Moc ráda vaše písně poslouchá. Je to skvělé, že něco takového vyšlo," píší fanoušci Zagorové jednu pochvalu za druhou. Kdy se ale oblíbená "Hanička písnička" vrátí na pódia, je zatím stále ve hvězdách. Jelikož nedávno prodělala kolaps, raději si dává čas na rekonvalescenci.

Hana Zagorová zavzpomínala na staré časy