Hana Vagnerová a sympatický Nicolas Escavi se seznámili před třemi lety a ihned mezi nimi přeskočila jiskra.

Problémem byla zprvu ovšem jazyková bariéra, kterou vyřešila herečka tak, že se začala intenzivně učit španělsky.

Ačkoliv začátky vztahu nebyly jednoduché, herečka věří, že těžké zkoušky jejich lásku upevní a také leccos prověří.

„Když máte vztah na dálku, tak těch důvodů proč se rozejít je víc, protože ten vztah prochází velkýma zkouškama. Může to dopadnout tak, že se lidi kvůli jemnému nedorozumění rozejdou. Doufám, že i to, že náš vztah vydržel, znamená, že se máme moc rádi a jsme připravení ty překážky překonávat,“ svěřila se loni Vagnerová Blesku.

Éterická herečka v únoru oslavila 41. narozeniny, do mateřské role se ale zatím evidentně nežene.

"On je z jihu Francie, ale pracuje v Paříži. Zatím je to čerstvé a jsme ve fázi poznávání. Když se rozhodnete mít s někým rodinu, musíte vědět, že ten člověk za to stojí, a já doufám, že stojí," vysvětlila Hanka, že si partnera musí nejprve pořádně prověřit, než si s nim pořídí rodinu.

Hana Vagnerová má odjakživa krásnou štíhlou postavu, v minulosti si ale prošla vážnou poruchou příjmu potravy a sáhla si na samé dno.

Začal koloběh, který nešel zastavit

"Tam je problém, že člověk může lehce začít věřit, že má vážit 30 kg a musí nějak vypadat, aby za něco stál. To je jeden velký omyl. Člověk má díky tomu Instagramu pocit, že jsou všichni strašně šťastní a žijí top životy. Pro mladé to musí být opravdu těžké," varuje herečka, aby lidé nepropadali chmurným myšlenkám, jen kvůli uměle nastaveným standardům na sociálních sítích.

U Vagnerové začala anorexie v době, kdy se její rodiče museli věnovat její sestře, která si přivodila zlomeninu.

„Měla zlomenou nohu s řadou komplikací a já najednou měla pocit, že mi rodiče nevěnují tu správnou pozornost. Tehdy jsem zhubla dvě kila a oni se mě rázem ptali, co se děje, jestli mě něco netrápí. V mé pubertální hlavě se tehdy zrodila myšlenka, že touto cestou bych na ně mohla,“ přiznala Hanka v rozhovoru pro iDnes s tím, že jeden čas vážila pouhých 37 kilogramů.

"Z těch let si nepamatuju nic, než že jsem snědla rajče, suchar a někdy jsem si dala ještě navíc jablko. Ale z toho už jsem měla depresi," dodala herečka.

Vše začalo poměrně nenápadnou dietou, která se brzy zvrtla. "Řekla jsem si, že musím zhubnout tři kila, a když jsem je měla dole, naplánovala jsem si další čtyři, pak že už bude všechno dokonalé... Začal koloběh, který nešel zastavit, a nebylo cesty ven. Měla jsem pocit, že musím být naprosto dokonalá a zároveň hubená, jinak že mě nikdo nebude mít rád," zavzpomínala Vagnerová, které začaly z hubnutí vypadávat vlasy.

Naštěstí se ale Hance podařilo vážnou nemoc dostat pod kontrolu a dnes patří mezi nejúspěšnější herečky u nás a jde z role do role.

Související články