Přešlap

Hana Mašlíková věřila na lásku na celý život. V dobré víře si vzala jméno Reinders a s MMA trenérem si pořídila dítě. Syn Andreas letos oslavil už třetí narozeniny. Při té příležitosti mu rodiče uspořádali párty. Bohužel během ní vyšlo najevo, že vztah dvou sportovních nadšenců nefunguje.

V minulosti to vypadlo, že by s přehledem vyhráli soutěž o pár roku. Modelka na svého muže pěla ódy. „Deset let přátelé, šest let partneři a stále mi nosí květiny. Nemám narozeniny, svátek, nemáme výročí, prostě mi je dává jen tak. Občas si říkám, jestli něco neprovedl, neprovádí nebo neprovede, ale asi mě fakt jen miluje,“ byla přesvědčená Hanka.

Sama modelka ale nedávno připustila, že jejich vztah prochází krizí. Nenapadlo ji, že situace nabere tak rychlý spád. „Naše manželství není tak idylické, jak se může zdát. Ani nám se totiž nevyhýbají starosti, únava, rozdílné názory a nálady, ale slíbili jsme si, že to dáme v dobrém i zlém. Snad nás ta vůle neopustí,“ fandila si.

Na fotografiích z narozeninové oslavy je podezřelá jedna věc. Chybí na nich otec. Všude je jen malý Andreas nebo modelka. Manžel Hanky totiž nedávno trochu klopýtl a omylem skončil v klubu pro pány. Do strip baru šel prý za kamarádem jen na kávu. Ruku na srdce. Kdo chodí do nočního podniku na espresso? Byl by asi prvním člověkem na světě.

„Ať se v našich životech děje cokoli, do čeho ostatní nevidí, neznají důvody našich rozhodnutí, ale přesto hodnotí, jsou tady tyto naše největší životní lásky, které v nás vše zahojí. Mému osudovému muži života jsou už 3 roky. Vždycky tady budu pro tebe, miláčku,“ napsala Hanka k fotce se synem. Mnohem větší pozornost se snesla manželskou krizi, kterou už nemá smysl zapírat.

André Reinders (39) to nenechal bez odezvy a svému synovi popřál, ale nezapomněl vtěsnat trochu omluv a životních mouder. „Spoustu věcí jsem v životě podělal, ale on je to nejlepší, co se mi v životě povedlo. Pro jeho štěstí bych udělal cokoliv. Nic v životě není černobílé, většina věcí má svoji příčinu i důvod, i když někdy je to jen naše vlastní blbost. Ale vždycky si člověk musí včas uvědomit, co je v životě opravdu důležité,“ zveřejnil trenér.

Vyhlídky

Později už šla modelka s pravdou ven. Na rozdíl od ostatních celebrit, a to se jí nedá upřít, je k fanouškům velmi upřímná. „Často mi píšete, že jsme naprosto ukázkový a dokonalý pár, ale to je přesně iluze Instagramu. Vidíte tady, co chceme, abyste viděli,“ vysvětluje.

„Milujeme se a věříme, že jsem si opravdu souzeni. Zároveň ale i my máme starosti, trápení, rozdílné názory a občas se i pohádáme (chápej, že vyletím jako čert z krabičky a André v tichosti stoprocentně lituje, že si takovou semetriku vzal). Prostě ani u nás to není stále zalité sluncem a asi jako každý vztah se někdy dostaneme s naší loďkou na rozbouřené moře, ale naštěstí je naše láska vždy silnější a ustojíme to,“ pokračuje Hanka.

„Mé přání je jediné, aby se nám to dařilo ustát po zbytek života. Co vám chci tímto příspěvkem říct, že až se budete někdy v depce rozplývat nad Instagramem, jak jsou všichni zamilovaní a šťastní, tak myslete na to, že vám sem nikdo nedá fotky nebo stories z hádky nebo svých starostí,“ dodává a uklidňuje tím všechny své příznivce.

Dnes už by modelka nebyla tak smířlivá a neviděla jen lepší zítřky.