Do vztahu s MMA trenérem André Reinersem se pohledné plavovlásce narodil syn Andreas. Bohužel jim láska začala skřípat, a tak šli od sebe. Rok strávili každý sám a po tu dobu na sobě oba intenzivně pracovali. Mysleli si proto, že svůj vztah dokáží ještě opravit.

Hlavní motivací byl společný potomek, přiznali ale, že si vzájemně během odluky začali chybět. Proto se k sobě opět vrátili, moc dlouho jim ale motýlci v břiše nevydrželi. Po čase si začali fanoušci všímat, že ze sociálních sítích mizí společné fotografie a že pár tráví například dovolené odděleně. 

Ještě v létě Hana Mašlíková pro Kafe.cz uvedla, že se jim daří dobře. Vzhledem k posledním informacím to ale vypadá, že již tehdy začala jejich láska drhnout znovu, protože se během prázdnin znovu rozešli. 

Lásku se jim opravit nepodařilo

Tentokrát je ale rozpad vztahu definitivní - dvojice totiž již půl roku intenzivně pracuje na rozvodu. Prioritou pro ně je, aby proběhl co nejvíce poklidně. Zároveň mezi nimi nepanuje nijak zvlášť zlá krev, o čemž vypovídá mimo jiné to, že oba dva stále žijí v jedné domácnosti. 

Jejich vyhrocený vztah se také v poslední době začíná pomalu uklidňovat. “Není to čerstvé a bereme to jako hotovou věc, ale my jsme se už půl roku předtím opravdu protrápili. Tady se jedná opravdu o ten rok, kdy jsme spolu my dva opravdu nebyli šťastní, trápili jsme se, takže to bylo jen vyústění toho všeho,” vysvětlila v rozhovoru pro Extra.cz modelka.

Zatímco některé ženy po rozchodu truchlí mnohdy i dlouhé roky, bývalá playmate je již se smutnou skutečností srovnaná a dokonce již pomalu přemýšlí o nové lásce. “Ačkoliv je mi už jednačtyřicet, není mi dvacet, tak doufám, že znova s někým budu šťastná, protože jak se říká - šťastná máma, šťastné dítě,” vysvětlila otevřeně. 

Syn zvládá změnu dobře

“To samé přeju manželovi, aby si našel pro Andreaska fajn správnou tetu, ale určitě jsem otevřená tomu, že jednou do budoucna najdu zase v někom oporu,” uvedla s tím, že se velmi snaží, aby spolu jako rodiče i do budoucna vycházeli co nejlépe.

Jako každá matka si Hana Mašlíková uvědomuje, že rozchody jsou těžké nejen pro bývalý pár, ale také pro děti, které náročným změnám musí čelit společně s rodiči. V jejich případě se ale zdá, že to její syn zatím zvládá dobře. 

“Myslím si, že to víc řešíme my jako rodiče, ale zatím to není ta střídavá péče, která potom nastane. Stále je se svými rodiči, ačkoliv čas s ním trávíme odděleně. Já doufám, že v tomto směru ho to co nejméně poznamená a že bude co nejméně strádat,” řekla v rozhovoru s tím, že čekala, že to bude mnohem horší.

Možná budou jednou znovu přátelé

Jak se s touto výzvou někdejší manželé poperou, ale ukáže teprve čas. “Jestli budeme přátelé, určitě je to přání obou, aktuálně spolu stále žijeme pod jednou střechou, ale není to jednoduché. Já doufám, že jsme dva rozumní lidé a najdeme znovu ten vztah, který jsme měli jako kamarádi předtím, než jsme spolu začali být,” přála by si Hana Mašlíková.

Přestože se snaží situaci zvládat, přiznala ale, že to nebylo vždy zcela lehké. “Vyhledala jsem pomoc terapeuta a jsem za to hrozně ráda. Doteď docházím na terapie, které mě mentálně posunuly,” svěřila se. 

“Já jsem celý život měla problém si věřit, se sebevědomím a tak dále, takže i v tom mi to hrozně pomohlo a pomohlo mi to samozřejmě i vyřešit tu situaci, která pro mě byla složitá, protože já jsem pořád bojovala, ale už nebylo za co. Nechci mluvit jen za sebe, oba jsme se snažili, ale už prostě nebylo za co bojovat,” uzavřela Hana Mašlíková.

Související články