Hana Reinders Mašlíková se momentálně živí moderováním, ale kvůli nouzovým opatřením práci nemá. „Když začal v březnu nouzový stav a já přišla o nasmlouvaná moderování a divadelní představení, chtělo se mi brečet,“ svěřila se Hanka na sociální síti.

„Postupně se to přeměnilo na vztek a sebelitování. Koronavirus nějakým zůsobem změnil životy mnoho z nás, ale zároveň nás možná i tahle blbá doba něco naučila a stále učí,“ snaží se v tom bývalá modelka vidět to pozitivní.

Hanka se zaměřuje hlavně na syna

„Znovu se opakuje to, co na jaře, ale už se nevztekám ani nekňourám, protože vím, že mi to stejně nepomůže. Prostě to tak je a mně nezbylo než se s tím smířit, trochu se uskromnit, užívat si opět čas s rodinou, být vděčná, že jsme zdraví a snažit se vidět světlo na konci tunelu,“ myslí si.

„Rok 2020 nás pěkně zkouší ve všech směrech, ale my to zvládneme,“ dodala odhodlaně moderátorka. Má pravdu. Rok 2020 všechny zkouší a hlavně ji. Největší zkouškou pro ni byla asi krize v manželství, kterou musela překonat.

Manžel Adré totiž údajně pracovně navštívil noční podnik a na Hanku to bylo prostě moc. Na společném soužití ale zapracovali a všechno se postupně vrátilo do starých kolejí.

„Jak je ve vztahu dítě, tak už člověk přemýšlí jinak. Já jsem někdy horká hlava, to uznávám. Ale člověk prostě už jako rodič v první řadě myslí na blaho a klid svého dítěte a zásadní je, aby rodina fungovala. Pro mě je nejdůležitější, aby Andreasek byl šťastný, to je prostě zcela zásadní,“ prozradila Hanka redakci eXtra.cz.

Krizi s manželem zažehnala

„A s manželem jsme zase spolu. A hodně nám pomohli všichni ti hejtři a ta jejich nenávist. André dostával maily a zprávy, že já jsme potvora a on je paroháč. Mně zase psali lidi, že mě podvádí na každém kroku. Tak jsme si plno věcí vyříkali. Takže vlastně děkuji těm, co nás chtěli rozeštvat,“ dodala.

„Ať se v našich životech děje cokoli, do čeho ostatní nevidí, neznají důvody našich rozhodnutí, ale přesto hodnotí, jsou tady tyto naše největší životní lásky, které v nás vše zahojí. Mému osudovému muži života jsou už 3 roky. Vždycky tady budu pro tebe, miláčku,“ psala ještě nedávno k fotce se synem.

„Nic v životě není černobílé, většina věcí má svoji příčinu i důvod, i když někdy je to jen naše vlastní blbost. Ale vždycky si člověk musí včas uvědomit, co je v životě opravdu důležité,“ zveřejnil André v době rozkolu. Sám je jistě rád, že už má rodinu zpátky. Komu by nechybělo teplo domova...