Hana Mašlíková se ve svých čtyřiceti letech nadchla do cvičení a během pár měsíců se jí podařilo přeměnit dříve štíhlé křivky na horu svalů.

Ačkoliv mnozí sledující rychlý nárůst ramen a bicepsů u modelky nestíhají pobírat a některým to přijde na ženu přehnané, Mašlíková se cítí lépe než kdy dřív.

Za vysněnou postavou ovšem stojí obrovská dřina a odříkání. Hanka už drží dlouhé týdny přísnou dietu a jak sama přiznává, snědla by i jídlo z odpadkového koše. Přísný režim se ale Mašlíkové vyplatil a výsledky jsou skutečně ohromující.

Hratelná čtyřicítka

"Ano, poslední měsíce trávím nejvíc ve sportovním oblečením, s drckem na hlavě a zajímá mě hlavně, kdy si mohu dát další rýži s masem, protože jsem věčně hladová a snědla bych často i jídlo z popelnice," postěžovala si Hana Mašlíková na Instagramu.

Modelka přidala fotku, na které je namalovaná a oblečená do společnosti.

"Ale když se hecnu, to se stává opravdu zřídka, vyšvihnu tam ještě pořád docela hratelnou čtyřicítku, teda doufám v to. Případně poprosím, ať mě necháte v té lži žít," dodala Mašliková s humorem sobě vlastním. Fanoušci ihned začali Hanku chválit, že na svůj věk rozhodně nevypadá.

Hana Mašlíková na sobě hodně pracuje