„Nejeli jsme tam utužovat vztah, ten je parádní od konce loňského roku, ale především odpočívat, chytat bronz a samozřejmě si užívat. Oba dva, já i manžel a hlavně náš Andreásek jsme načerpali síly, bavili se a jsme teď plní energie,“ informovala nás Hanka.

Jak ale hned doplnila, aktivnějším členem výpravy byla především ona. Denně protahovala tělo, cvičila, zatímco mužská část vše většinou sledovala z vodorovné polohy písečné pláže. A když už se rozhýbali pánové k činnosti, tak testovali, co s nimi udělají mořské vlny a v dobrém rozmaru si přidali pár temp. „Na lov žraloků jsme se nevydali, přeci jen jsme nechtěli riskovat zdraví a rádi bychom ještě nějaký čas pobíhali společně po světě, ale hodně se nám líbili delfíni. Ti občas připluli k pobřeží, a jak je jejich dobrým a hezkým zvykem skákali ve vodě a bavili určitě nejen sebe, ale hlavně nás,“ zavzpomínala na ománský pobyt Mašlíková.

Rodinka je tedy v pohodě a šlape, jak má. Hanka i její manžel André už dříve řekli, že zpět do rodinného přístavu je zavál především synek Andreas. On byl podle nich hlavním důvodem, proč si vztah znovu vybojovali a našli ztracenou lásku. Ne každému páru se podobná věc povede. Oba měli ještě jednu výhodu, a tou je, že jsou v mnoha ohledech stejní. Tak třeba jsou podobně cílevědomí, ctižádostiví, sportovně založení, puntičkáři nesnášející domácí bordel, ale pořádek. „Tok to je fakt, ale v mnoha věcech jsme i hodně rozdílní a i to nás asi semklo, protože se říká, že protivy se přitahují. André je například introvert, já extrovert, on uzavřený, já přátelská a otevřená, on tichý, já ukecaná a je mě všude plno. Ve výčtu bych mohla ještě pokračovat, ale prostě a jednoduše hlavní je, že jsme opět fungující rodina, a neexistuje nic lepšího. Máte se s kým smát a máte ramena, kde se dá i pobrečet. Prostě paráda,“ dodala Hanka Mašlíková.

A copak, že jí čeká v nejbližší době? Nebude prý toho málo. Snad covid už konečně dovolí, aby se naplno rozjely společenské a kulturní akce, kde by moderovala, bude nadále čarovat v Divadle kouzel, má nabídku z televize, o které, jak tajuplně řekla, uvažuje a uvidí se, zda to klapne a a samozřejmostí je i její role maminky, manželky a ozdoby a ochránkyně rodinného krbu.