Televizní moderátorka a modelka Hana Mašlíková se ráda dělí se svými sledujícími o každodenní detaily ze svého života. Momentálně ukazuje svou spokojenost s tím, jak se s manželem a synem mají na dovolené v Turecku. A umí u toho fanoušky pěkně podráždit.

Samozřejmě se totiž vše neobejde bez špetky hravé provokace, která je pro Hanku na Instagramu typická. "Chtěla jsem se jen pochlubit opálením z dovolené, toho zadku si vůbec nevšímejte," napsala škádlivě pod fotku, na které má jen spodní díl bikin a ňadra schovává pod slaměným kloboukem, takže každý může vidět, jak má díky cvičení dokonale vypracovanou postavu.

Úžasná figura, rozplývají se fanoušci

A ačkoli obvykle člověka málokdy potěší něčí fotka z dovolené, zatímco sedí v zatuchlé kanceláři, fanoušci Mašlíkové měli pro svou oblíbenkyni jen slova chvály. "Já myslím, že opálení je krásné, ale ta postava je luxusní, klobouček," napsal jeden z jejích sledujících. Jiná fanynka se hravě přidala: "Tak Hani, opálení máme velmi podobné, a tím taky začínáme i končíme".

Jak to tak vypadá, Hana Mašlíková svými upřímnými a odlehčenými příspěvky své sledující stále okouzluje. A nebo se jen lidem líbí, že jim dává s takovou lehkostí nahlédnout do svého soukromí i při dovolené. Buď jak buď, s každou další fotkou Mašlíková bez námahy spojuje krásu přímořského prostředí s vlastní podmanivou přítomností a nechává své sledující v napětí, s čím přijde příště.

Její vtipný komentář o opálení a postavě navíc ukazuje na její schopnost snadno navázat kontakt s publikem. Hančin lidský přístup z ní dělá oblíbenou postavu mezi jejími fanoušky, takže není divu, že ji na Instagramu sleduje už přes 144 tisíc lidí.

Související články