Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Mašlíková oznámila rozchod s manželem

Mašlíková Reinders
Mašlíková Reinders
Zdroj: Profimedia

Hana Mašlíková se svým manželem André Reindersem už nejsou spolu. Ještě nedávno působilo manželství Hany Mašlíkové a André Reinderse jako dokonalé, vše ale změnilo vyjádření exmodelky na Instagramu.

"Vždycky jsem odsuzovala ženatého nebo zadaného chlapa, který šel do strip baru. Každý na to má svůj názor, pro mě je to ukázka absolutní neúcty k ženě. Celých šest let jsem měla jediné přání, aby tam nikdy nešel můj muž. Celých šest let mi říkal, že to vnímá stejně. Bohužel některá přání jsou nadlidský úkol. Proto přestaňte snít o princi a raději přijmete realitu a život, jaký je," postěžovala si Mašlíková, která se po této události odstěhovala od manžela ke svým rodičům.

Reiders ovšem udělal vše proto, aby krizi zachránil a skutečně se mu to podařilo, rodinné štěstí ale nemělo bohužel dlouhého trvání...

Hana Mašlíková a André Reinders

André Reinders po veřejném výlevu Hany Mašlíkové lidově řečeno sekal latinu a vypadalo to, že se manželům podařilo krizi překonat.

Ještě v listopadu bývalá modelka poskytla rozhovor ve kterém tvrdila, že s Andrém žijí pod jednou střechou, a dokonce sdílí i společné lože! 

Jenže, sotva pár dní nato se opět vše změnilo a tentokrát se neodstěhovala Mašlíková, odešel její manžel. "Je to tak. André se od nás odstěhoval a již nežijeme společně. Pro oba je nadále prioritou náš syn Andreásek, jako rodiče fungujeme nadále velmi dobře a vycházíme spolu," potvrdila Hanka informaci webu Super.cz.

Hana Mašlíková a André Reinders

Reinders se k rozchodu sice nechtěl vyjadřovat, důvodem jeho odchodu je ale prý žárlivé chování Mašlíkové!

"Nezlobte se, ale nebudu to komentovat. Nechci řešit osobní věci v médiích," okomentoval René Reinders svůj vztah s manželkou Expresu.

"André přestal v posledních měsících Hance rozumět. Neustále se jí doprošoval, vyznával lásku, vysvětloval, že je jeho životní láskou, ona to ale stále nechtěla pochopit. Chvíli to sice vypadalo nadějně, a dokonce zase fungovali jako pár, Hanka na něj ale strašně žárlila a dělala mu neustále scény. On je sice bojovník, ale tento boj se rozhodl vzdát," prozradil stejnému webu zdroj z okolí slavného páru.

Zda si k sobě manželé ještě najdou v budoucnu cestu, je aktuálně ve hvězdách. Růžově to ale rozhodně nevypadá...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky