Před zhruba dvěma a půl lety se manželský pár sestávající z modelky a trenéra MMA a bodybuildingu rozhodl, že si od sebe musí dát pauzu. Dvojice prožila odděleně zhruba rok, následně ale oba zjistili, že si vzájemně přece jen chybí. I kvůli malému synovi Andreasovi se proto rozhodli, že svůj vztah zkusí znovu slepit. 

Po čase si ale nešlo nevšimnout, že se modelka po boku manžela objevuje stále méně a že několik posledních dovolených  strávili každý sám. V českém mediálním rybníčku se proto poměrně rychle začalo skloňovat slovo rozvod. 

Hana Mašlíková se sice nějakou dobu snažila zapírat, ovšem vzhledem k tomu, že redakce deníku Blesk obdržela anonym, ve kterém na ni neznámý pisatel rozpad manželství práskl, nezbylo jí, než jít s pravdou ven. 

Poslední rok byl trápení

“Víte, že jsme byli rok od sebe a znovu se k sobě vrátili, čehož nelituji, naopak jsem ráda, že jsme to ještě zkusili znovu zabojovat a udrželi jsme rodinu další dva roky. Bohužel poslední rok jsme už opět nebyli šťastní, dohadovali se, oba jsme měli jiné představy o životě, trápili jsme se,” vysvětlila sympatická plavovláska na sociální síti.

“Poslední půl rok se mi psychika začala už i dost odrážet na mém zdraví. Nakonec jsme v létě došli k závěru, že už opravdu není možné spolu dál zůstávat a bude lepší, aby se naše cesty podruhé a definitivně rozešly a my zůstali už jen rodiči našeho úžasňáka Andreaska,” učinila modelka nepříjemné přiznání.

“Po létě jsme začali řešit rozvod, ale oba se snažíme, aby jsme ve všem došli k závěru dohodou jako dva rozumní dospělí lidé. Dokonce spolu stále žijeme v jedné domácnosti, snad to neskončí vraždou,” dodala spolu s vtipem na odlehčení smutné situace. 

Na celé situaci ovšem drobné detaily nesedí a dávají tušit, že všechno proběhlo možná trochu jinak, než nyní modelka prezentuje. Redakce Kafe.cz s ní totiž právě v inkriminovaném létě o manželství mluvila a její sdělení vyznělo rozdílně. 

“Už je to od krize rok a půl nebo dokonce dva roky a od té doby jsme spokojení a je nám spolu hezky. Přijde mi, že je to vlastně hrozně dávno,” dušovala se tehdy Hana Mašlíková.

Vzhledem k tomu, že podle ní k rozchodu mělo dojít v létě, jsou dvě možnosti. V době rozhovoru možná již věděla, že věci nejsou v pořádku, ale snažila se o tom mlžit. Není to sice nemožné, nicméně z celkového vyznění rozhovoru tomu nic nenasvědčuje. Možná ale, že je jen Hana Mašlíková skutečně dobrá ve skrývání svých pocitů. 

Dvojici možná rozdělil náhlý zvrat

Druhou možností je, že v létě byla modelka skutečně znovu zamilovaná, poté se ale stalo něco, co ji přimělo názor změnit. Co by mohlo stát za tak rychlým zvratem, není v tuto chvíli jasné, nicméně je velmi pravděpodobné, že by se muselo jednat o skutečně intenzivní a nepříjemný zvrat.

Již na podzim nicméně otevřeně naznačila, že vztahy nejsou zcela růžové. “Doma máme Itálii, máme rozdílné názory a štveme se. Furt se to ale snažíme kočírovat. Nedovedu si představit, že bychom měli střídavou péči. To je to, co nás drží při sobě,” uvedla tehdy pro Extra.cz.

“Omlouvám se, že jsem to nepřiznala dřív, ale tohle opravdu není věc, na kterou by byl člověk pyšný a chtěl to hlásat do světa. Je to pro mě obrovská životní prohra,” dodala modelka s tím, že se k rozpadu manželství nyní již nechce více vyjadřovat.

Související články