Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Mašlíková se vyjádřila k rozchodu s manželem: Přestaňte nám gratulovat!

Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
Zdroj: Profimedia

Hana Mašlíková a André Reinders oficiálně netvoří pár už několik měsíců, přesto se ale rozhodli svátky trávit jako rodina. Není divu, že se následně začaly desítky lidí modelky dotazovat, jak to s manželem aktuálně má. Nato Mašlíková sepsala prohlášení, kde svůj vztah s manželem fanouškům vysvětlila.

Hana Mašlíková a André Reinders v loňském roce prodělali vážnou manželskou krizi, a i když se vztah pokusili zachránit, nakonec se rozhodli jít od sebe.

To ale rodičům malého Andrease nebrání v tom, se nadále vídat, a dokonce se rozhodli uspořádat společné Vánoce.

Jenže fanoušci návrat Reinderse do rodiny pochopili špatně, a Mašlíkové začaly chodit desítky gratulací k znovuobnovení jejich lásky. Modelka se proto rozhodla napsat jasné prohlášení, kde vše vysvětlila.

„Hani, já pořád věřím, že patříte k sobě.“ „Hanko, jste moc krásná rodina a přeji vám, ať jste šťastní. Nikdo z nás tady do vašeho vztahu s manželem nevidíme, ale byl by to krásný vánoční zázrak, kdybyste se k sobě vrátili,“ opakují se sledující v komentářích na Instagramu Hany Mašlíkové.

Hana Mašlíková a André Reinders Hana Mašlíková a André Reinders Zdroj: profimedia.cz

Modelka se proto rozhodla klevety utnout. „Na vaše neustávající dotazy a gratulace k našemu návratu s Andrém – žádný návrat se nekoná. Snažíme se jen být dobrými rodiči, aby to mělo co nejmenší dopad na Andreaska. Udělali jsme společné Vánoce kvůli našemu milovanému synovi. Podnikáme spolu procházky a André často tráví čas s malým i u nás doma. Občas tady i přespí, ano, v naší manželské posteli, protože to máme vyřešené a jsou z nás kamarádi,“ uvedla modelka svůj vztah s manželem na pravou míru.

Nato se ale začaly množit dotazy, jak je možné, že spolu expartneři dokážou tak skvěle vycházet. Ani v tomto případě ale neměla Hanka návod a přiznala, že se vše může ještě změnit.

Hana Mašlíková Hana Mašlíková Zdroj: profimedia

„Žádný návod neexistuje. I nám se to může sesypat jako domeček z karet,“ tvrdí Hana Mašlíková o svém aktuálně přátelském vztahu s Andrém Reindersem.

Kvůli synovi se prý zatím manželé snáší celkem dobře, alespoň dle společných fotografií, které modelka sdílí na svých sociálních sítích.

Zda k sobě Reinders a Mašlíková v budoucnu ještě najdou cestu, je ve hvězdách. Z Hančiny strany to ale zatím na návrat nevypadá, tak se necháme překvapit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU