První krize v manželství Hany Mašlíkové a Andrého Reinderse vznikla poté, co zápasník MMA navštívil striptýzový klub. Modelka veřejnou potupu nesla těžce, vztah se ale přesto pokusila zachránit.

O pár týdnů Mašlíková oznámila definitivní rozchod a rozběhl se kolotoč vzájemného obviňování, kdo za rozpad vztahu může.

Po praní špinavého prádla na veřejnosti si ale k sobě manželé opět našli cestu a tráví spolu veškerý volný čas.

Druhá romantická dovolená zabrala, Reiders a Mašlíková předvádí rodinnou idylku

Na začátku července vyrazila Hana Mašlíková se svým stále ještě právoplatným manželem André Reindersem a jejich synem do hor. Rodinka prožila několik dní v malebné chaloupce v Harrachově. Modelka si tehdy se zápasníkem užívala sportovní aktivity a večer nechybělo společné grilování.

Tehdy už fanoušci Mašlíkové začali vyzvídat, zda se náhodou k Reindersovi nevrátila, ona to ale popřela s tím, že mají pouze přátelské vztahy.

"Pro někoho jsme divní, ale my víme, proč to děláme. Pro co jiného se v životě obětovat a snažit než pro rodinu nebo alespoň pro její částečné zachování," napsala modelka na Instagram ke společné fotce. Od té doby ale s manželem tráví stále více času.

Tají Mašlíková návrat k Reindersovi?

Hana Mašlíková se evidentně poučila z minulých chyb a ke svému soukromí se raději nevyjadřuje. Její sblížení s Reindersem by ale přehlédl jen slepec a z náznaků zápasníka se dá snadno vyčíst, že si k sobě opět našli cestu.

"Žena mi kazí syna," napsala Reinders do stories, kde sdílel svého syna, jak paroduje vystupování své maminky na módní přehlídce.

Na to, že Mašlíková zarytě tvrdí, že k manželovi nevrátila, zní jeho oslovení "žena" velice osobně. Tak se necháme překvapit, zda nakonec tento příběh skončí happyendem.

Zachrání nakonec modelka své manželství?

Související články