Hana Mašlíková si ke svým kulatým narozeninám nadělila postavu snů a dokonce se zúčastnila soutěže svalovkyň, kde vybojovala zlatou medaili.

Na svém těle ale modelka maká i po získání titulu v Bikini fitness a pokroky ve cvičení se pravidelně chlubí na sociálních sítích.

"Tohle je pro změnu z dovolenkového archivu mého manžela. Jako já jsem spokojená, že má rád můj zadek, ale taky bych občas ráda, abych měla na fotkách od něj třeba i víc vidět obličej než jen p*del," okomentovala Mašlíková sexy snímek z bazénu, na kterém leží na nafukovacím kruhu a dominantou fotky je její vypracované pozadí. Reinders přitom ještě nedávno svou manželku od fitness aktivit odrazoval.

André vyhrožuje rozvodem

André Reinders se rychle rostoucích svalů u svém manželky Hany Mašlíkové jeden čas zalekl a snažil se ji od cvičení odradit tím, že vyhrožoval rozvodem.

"Cvičím pětkrát v týdnu, je to droga. A soutěž? Já si to umím představit, ale André vyhrožuje rozvodem. Já bych chtěla ukázat ještě lepší formu, tak uvidíme, jestli se manžel umoudří," svěřila se modelka Blesku.

Nakonec je ale evidentně MMA trenér ze zaoblených tvarů své manželky nadšený, což dokazuje i zmíněná momentka od bazénu.

Hana Mašlíková a její božské křivky

Související články