Vystavit se nahá si Hanka Kynychová může klidně dovolit. Její postava je totiž ukázková. Také se jí známá cvičitelka na Instagramu často pyšní.

„Někdo se chodí otužovat do Vltavy, na což já jsem posera, proto už milion let využívám k otužování saunu, kterou jsem si přála k třicátinám od svého muže domů,“ napsala Kynychová k téměř nahé fotce, kde stojí ve sněhu jen v kalhotkách.

„Navíc v této době, když se nemůže nikam chodit, je to k nezaplacení. Takhle si můžu dávat pravidelně saunu doma,“ říká Hanka a dává tak najevo, že miluje teplo.

„Dnes jsem dokonce místo studené sprchy zkusila vyjít na zahradu do sněhu, abych se těm otužilcům trochu přiblížila. Zima mi byla pořádná, takže asi zůstanu u sprchy,“ směje se.

Ale místo toho, aby za odvahu sklidila obdiv, bylo tomu přesně naopak. Některé, možná závistivé ženy ji pořádně zkritizovaly. Na obnažování je prý už stará.

„Já teda nevím, ale máte zapotřebí se ve svém věku takhle ztrapňovat takovými fotkami? Mládí už nedoženete, nechte to mladým. Chudáci děti, takhle vidět všude mámu polonahou,“ píše jí jedna z již bývalých příznivkyň.

Stejná žena komentuje i snímek, kde je Hanka už úplně nahá uvnitř sauny. Sice si intimní partie rafinovaně zakryla, ale i tak z její vysportované postavičky vidíme dost.

„Trapná fotka ve vašem věku,“ píše jí. Ostatní ale negativní reakce vyrovnávají. „Hani, jste jedna z nejhezčích žen pod sluncem,“ lichotí jí. Z toho musí mít Hanka bezesporu radost.

„Sebevědomá, nádherná a neskutečně sexy. Jsi bohyně,“ dodávají jí odvahu k dalším fotkám. Některé ženy jí vzkazují, že chtějí vypadat jako ona, což není divu. Hanka vypadá velmi mladě i ve tváři a dvaapadesát let by jí nikdo nehádal.