Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam zmizela Hana Gregorová? S Koptíkem si užívá v Maďarsku

Hana Gregorová s přítelem
Hana Gregorová s přítelem
Zdroj: Profimedia
Hana Gregorová s přítelem

Hana Gregorová se již před časem vytratila z titulních stran bulvárních plátků, a to hlavně proto, že se odstěhovala do Maďarska. Známá vdova si v obci Rajka pořídila dům a užívá si klidu, který jí v rodné zemi chyběl. Pořizovací cena nemovitosti v Maďarsku je navíc výrazně nižší, než u nás a Brzobohatá proto při koupi neváhala ani minutu.

Je tomu rok, co se Hana Gregorová rozhodla zbavit vily v Říčanech. Ačkoliv herečku spojovaly s domem vzpomínky na zesnulého exmanžela Radka Brzobohatého, prodejní částka 19 milionů ji nakonec přesvědčila.

Za získané miliony si ale překvapivě Gregorová nekoupila nemovitost na Slovensku, ani v Čechách a nové bydlení si pořídila tisíce kilometrů daleko v sousedním Maďarsku.

Vdovu k tomuto rozhodnutí vedlo hned několik důvodů. Zatím ale změny nelituje a naopak si nový domov vychvaluje.  

Nechtěla jsem být izolovaná

Maďarská Rajka je menší obec, Hana Gregorová ale nechtěla být takzvaně na samotě u lesa, a proto si koupila dům v řadové zástavbě. 

"Nechtěla jsem být izolovaná. Jednou jsem měla velký pozemek, ale děkuji, už stačilo. V Rajce vyjdu před dům a žije to tam. Všichni se známe a na ulici křičíme: Ahoj, jak se vede?" vysvětlila herečka pro slovenský list PLUS 7 DNÍ. "Je tam všechno, co člověk potřebuje," pochvaluje si hvězda.

Gregorová se dokonce během krátké doby naučila základy maďarštiny a vytvořila si dobré sousedské vztahy. "Maďaři i Slováci jsou v Rajce milí. Neříkám, že umím perfektně maďarsky, ale nestydím se mluvit. A oni na moji maďarštinu mile reagují. Chodím k sousedům na kávičku a na cigaretku. Když potřebuji půjčit dlouhý žebřík, tak mi ho půjčí. Mám se tam fakt super," tvrdí vdova nadšeně. 

Dům za cenu garsonky na Slovensku

Hana Gregorová se pro bydlení v Maďarsku rozhodla nejen kvůli krásné lokalitě, zlákala ji také výhodná cena domu.

"Dům v Rajce vyjde na tolik, co stojí garsonka v Bratislavě," vysvětlila výše zmíněnému webu. Podle deníku Blesk žije Gregorová v Rajce s přítelem Ondřejem Koptíkem. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky