Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana Gregorová na skok v Praze: Promluvila o falešných kamarádech i plastikách

Hana Gregorová
Hana Gregorová
Zdroj: Martin Přibyl CNC / CNC / Profimedia
Hana Gregorová

Hana Gregorová se již před časem odstěhovala do Rajky, kde si pořídila dům a začala zcela nový život. Jak se matce Ondřeje Brzobohatého daří za hranicemi a plánuje omlazující zákroky? 

Hana Gregorová si před pár lety koupila dům v maďarské Rajce a během pandemie se rozhodla opustit Prahu a natrvalo se nastěhovala ke slovenským hranicím. 

Nový život si zatím vdova po Radkovi Brzobohatém pochvaluje a ačkoliv má v Čechách pár kamarádů, právě doba covidu jí otevřela oči a udělala si mezi přáteli pořádek.

"Před lety jsem si koupila domeček v Rajce na hranicích. Bylo to v době, kdy jsem tam točila hodně seriálů. Když všechno zavřeli a začala karanténa, tak jsem si řekla, že nebudu zavřená v Praze v bytě a odjela jsem tam. Ale průběžně jsem jezdila i do Prahy. Před rokem jsem dostala nabídku do televize Joj na bezvadný vtipný seriál, který točím už od srpna. Teď koupili další sérii, takže v Rajce mám teď práci," pochlubila se iDnesu. 

"Velice jsem si uklidila v přátelích. To bylo fakt dobrý. Ráda občas někam přijdu. Potkala jsem Osmanyho Laffitu, pozval mě. Ráda jsem tady viděla například Vendulu Svobodovou. Známe se sto padesát let, ale tohle setkávání na akcích mi obecně fakt nechybí. Protože nevěřím v upřímnost mnoha těch lidí. Myslím si, že je to fakt často jen takové pozlátko," nebere si Gregorová servítky s kolegy z branže.

Když se mi něco nelíbí, řeknu to, nejsem pokrytec

"Jsem přímý člověk. Když se mi něco nelíbí, tak to řeknu. Taky to o mně vědí a píšou o mně jako o největší fúrii. Ale nejsem zkrátka pokrytec. Nemám ráda pomlouvání za zády. Když se mi něco nelíbí, tak to řeknu hned. Takže to mi nechybí. Bude mi v srpnu sedmdesát. To neřeším. Jsem šťastná. Hlavně ať jsem zdravá a soběstačná. To je důležitý," dodala Hana Gregorová k falešným přátelstvím, které podle ní panují celým českým showbyznysem.

Na rozdíl od mnoha hereček a hvězd zatím Gregorová prý neplánuje žádné omlazující zákroky a naopak chce přibývající léta přijmout s grácií a bez zásahů plastické chirurgie.

Vrásky mi nevadí

"Myslím si, že mně vrásky nevadí. Vždyť vím, kolik mi je. Vůbec to neskrývám. A když úpravy někomu dělají dobře, tak proč ne. Bohužel jsem zažila, že v jednom seriálu přeobsadili herečku, protože přišla a byla úplně jiná než na castingu. Mimika žádná. Ale když to někomu pomůže, ať to dělá. Směju se, když to udělá třicetiletá holka. To mi připadá, že je fakt brzy. Ale obecně nejsem proti kosmetickým zákrokům. Říkám si už léta, že bych se klidně nechala natáhnout," směje se Gregorová, která sice v létě oslaví sedmdesátku, přesto se ale pod kudlu zatím nechystá.

"Zaprvé se bojím a zadruhé si říkám: A k čemu? A proč? Co, že budu mít nataženou bradu? Občanku mi nikdo nevymění. Tam je stejně ten rok narození, takže je to vlastně zbytečné," uzavřela bývalá divadelní principálka, který je ve své kůži spokojená a nejen díky mladému milenci vypadá stále svěže i bez skalpelu. 

Zdroj: iDnes.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky