Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Halina Pawlowská se nakazila koronavirem: Cesta na záchod je pro mě jako túra

Halina Pawlowská
Halina Pawlowská
Zdroj: Profimedia
Halina Pawlowská

Korpulentní spisovatelka s bujarými vnady, která má vždy dobrou náladu, se momentálně asi příliš nesměje, protože se nakazila koronavirem. Nejprve si myslela, že má pouze rýmu a kašel, ale když jí vyšel pozitivní PCR test, bylo jasno.

I když má spisovatelka Halina Pawlowská nějaké to kilo navíc, zatím to nevypadá, že by to na průběh nemoci mělo nějaký vliv. Halina má pouze velký kašel a obrovskou slabost. Pro pořad Showtime na Primě řekla:

„Mám dunivý kašel. A takový jemný respirační příznaky, které bych zaměnila za alergii. Je mi hrozně slabo, takže třeba cesta na záchod je jako túra. Někdo vystupuje na Mont Blanc, tak já jdu na toaletu a připadám si stejně."

Halina se kurýruje doma

Okamžitě tedy zrušila veškeré pracovní povinnosti a kurýruje se doma v karanténě. Jako většina lidí i ona přišla o chuť. Covidem se nakazila i přesto, že je plně očkována. Stejně dopadl její partner. 

"Tak krásnej hallowenskej cupcake a já na něj nemám chuť! Mám totiž covid a je mi velice bleeeee…Držte palce, prosím a pište své zkušenosti," napsala si na sociální síť.

Naštěstí není průběh vážný, i když spisovatelce do smíchu samozřejmě není. Musí zrušit svou show Manuál zralé ženy, kterou má ve Strašnickém divadle.

Ve videu prozradila, že jí není do zpěvu

Že už je na ní ležení v posteli dlouhé a že jí nejspíš opravdu není dobře, ukazují i stories, které natáčí na sociální sítě a říká v nich, že ji napadají temné myšlenky. Také nabádá lidi, aby na sebe dávali pozor.

Stejně jako Halina se v posledních dnech nakazil i herec Jiří Lábus, který byl očkovaný, tudíž nemá vážný průběh. Má však nízké protilátky, proto má stejnou léčbu, jako měl například americký prezident Donald Trump. Konkrétně lékaři Lábusovi naordinovali přípravek REGN-Co-V2, který obsahuje velké množství protilátek. Ten by měl nemoc zastavit.

Další aktuálně nemocnou očkovanou je Tereza Kostková, která zkomplikovala finálové večery StarDance. Naposledy za ní moderoval Aleš Háma. Kromě Terezy však musely do karantény i jiné taneční páry. Soutěž je tak v ohrožení, pokud to půjde tímto tempem dál.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky