Originální převleky

Leoš Mareš si roli dýdžeje poprvé vyzkoušel na maturitním večírku dívek z berounské ekonomky. Sklidil úspěch a tak začal vystupovat i na diskotékách. Převlékal se za členy skupiny ABBA, vymýšlel originální show. Z této doby pochází jeho obliba v nošení kožichů, vystupoval ale i třeba v pláštěnce či tričku s našitými kondomy...

Touha prosadit se

Leoš vždy čekal na to, že si ho někdo všimne, ale když se tak nedělo, dokázal si pomoci sám. Na křtu alba skupiny Těžkej Pokondr v roce 1996 získal telefon na programového ředitele Evropy 2, a tak se dostal ke svému prvnímu angažmá. Vysílal v noci, takže před půlnocí vstával a jel do Prahy.

Další štací byla Ranní show, kde je spolu s Patrikem Hezuckým dodnes.

Zpěvák

Jako zpěvák si Leoš svými texty o lásce získal zejména dívčí srdce. Na svém kontě má 5 alb, z nichž první s názvem Tři slova vyšlo v roce 2001 a zatím poslední Největší hity v roce 2008.

Oblíbené písně: Tři slova, Lži jsou jako déšť, Letadla v břiše atd.

V Českém slavíkovi se mu dostalo ocenění Objev roku a Skokan roku.

Moderátor

V roce 2003 převzal moderování ESA po Tereze Pergnerové. Dále moderoval zábavnou show Talentmania, pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar, třetí řadu Česko hledá Superstar, soutěž Big Brother, X Factor, Hlas Česko Slovenska či slavnostní vyhlášení ankety Český slavík.

Nejvíce jeho hvězda stoupla poté, co uváděl reality show Big Brother.

Manžel a otec

Svatba s dlouholetou přítelkyní Monikou Poslušnou, se kterou už v té době měl syna Jakuba, proběhla v roce 2008. Obřad se odehrával na zámku Jemniště, vše bylo laděné do černo-bílé kombinace a nad svatebčany se dokonce snášely lístky růží z rogala kroužícího v oblacích.

Bohužel se za čas v manželství Leoše a Moniky objevily neshody, které nevyřešilo ani to, že si pár pořídil další dítě - syna Matěje.

V roce 2010 se manželé Marešovi oficiálně rozešli, rozvedení však dosud nejsou.

Partnerské experimenty

Dlouholeté partnerství Leoš prý opustil proto, že se cítil nevybouřený. Z manželského lože tedy odcházel přímo do náruče sexy modelky Gábiny Dvořákové. Láska však nevydržela dlouho. Poté Leoš randil s další manekýnkou Michaelou Kociánovou a nyní zakotvil ve vztahu s Petrou Faltýnovou, vicemiss ČR 1998.

S manželkou Monikou mají nicméně velmi dobré vztahy a se syny tráví Leoš každou volnou chvíli.

Nová role

Své role zpěváka a moderátora doplní Mareš co nevidět i o roli porotce. Usedne totiž do poroty show ČeskoSlovensko má talent, ve které zřejmě vystřídá herce Martina Dejdara.

Mohlo by vás také zajímat: Hádanka ze světa celebrit: Kdo je kudrnatá holka?